Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a Ti 4 hónapos babátok...

Anyukák a Ti 4 hónapos babátok is akar ülni? És engeditek? Meg nem bírja megtartani magat de ha fogom a kezet csak vigyorog.

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
De hogy ül fel? A fiam nem akart, mert nem volt olyan helyzet, amikor ültettük volna. Babakocsiban ekkro még feküdt, pihenőszékben nem maradt el, autós ülésben keveset volt. Őt négy hónaposan a forgás kötötte le, azt csinálta állandóan.
2014. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emelgette a fejét, erőltette, de egyedül nem tudta megcsinálni én meg nem segítettem neki. Amíg magától nem tudja csinálni, nem szabad neki, mert nem egészséges a gerincének. Ne engedd!
2014. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eleve nem szabad még ültetni! nem is ültetem. ha cumis üvegből iszik akkor tamasztok a feje alatt es akkor hajlamos feluleseket vegezni, ezt hagyom neki hadd erosodjon a hasizma de amint vegzett az evessel megy vissza vizszintesbe. az ortopedus hatarozottan megmondta, se ultetni se ulesbe huzni nem szabad. magatol fel ul majd ha eljon az ideje.o
2014. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fiam nem forog még. Ha segítek felülni akkor azt szereti es rágja az ujjamat. Fekve se szereti. Sajnos semmi se köti le csak olezni szeret. Segítsetek mit csináljak, h legalább 10-15 percet csináljon vmit ne csak az öl?
2014. nov. 23. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor se huzogasd ulésbe. nem szabad. nincs pihenőszéke?
2014. nov. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ülés helyett tedd hasra,köré tegyél játékokat.

Ha ülteted az nem jelenti azt,hogy Ő majd ügyesebb lesz a többinél.Ha még forogni sem tud,akkor miért akarod ültetni?

Csak bajt okozol vele neki:(

Mindennek eljön az ideje.

Ha a babák ügyesebbek a mozgásban azok kevésbé ügyesek az "okosságban".

Amelyik baba okos,értelmes az pedig kevésbé ügyes.

De ez csak így az elején van így!!!!!!

Később a most kevésbé ügyes,de okos babák lesznek előnyben.

2014. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ültetem és nem is huzogatom föl naponta csak észrevettem, hogy azt szereti. Sajnos hason se szereti csak úgy aludni. Hintaja van olyan mint a pihenő szék de abban is max 10 percet van el. Na sebaj majd csak eljön az az idő is amikor lefoglalja magat addig meg vhogy megleszunk😀
2014. nov. 25. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés olyan baba van aki szeret hason lenni:)

Akkor már igen amikor tud gurulni kúszni mászni.

De valahogy el kell érni,hogy ezeket megcsinálja és csak akkor fog menni ha hasra teszed.

Nem kell kínozni,csak amíg nem sír.Meglátod mindig kicsit tovább lesz el így és úgy sokat tanul majd.

2014. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!