Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenész vagy nem?

Szájpenész vagy nem?

Figyelt kérdés
5 hós babámmal kb 3 hónapja szenvedünk a sz. penésszel, nem vagyunk koszosak, én is higénikus ember vagyok, mégis elhúzódott. Most úgy tűnt vége, aztán ma reggel megint ott a szájába a fehér lepedék, halványan, bár most nem vagyok benne biztos, száraz textil pelussal nagyon könnyen letudtam törölni, már 2 foga kint van, sokat nyálzik, nem lehet hogy kiázik a szája? vki keverte már össze??? kivagyok :(
2014. nov. 24. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szájpenész és a kosz nem függ össze. Ha kiázott volna sztem azt nem tudtad volna leszedni. Mit használsz amúgy szájpenészre? Lehet, hogy az gyenge és azért húzódik el. Vagy nem elég erősen dörgölöd le. A babámnak se akart múlni, amikor mondta a doktornő, hogy nagyon erősen le kell dörzsölni és ne ijedjek meg, ha vérzik. Utána erősebben dörzsöltem és két-három nap alatt elmúlt.
2014. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rózsamézet, de mindig erősen dörzsölöm neki. :(
2014. nov. 24. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt a lila ecsetelőt használjátok? Nem emlékszem a nevére, de nálunk az használt csak. Előtte valami mást kaptunk rá, amellett mindig visszatért.
2014. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz a melledet is kezelni kell különben visszafertőzöd
2014. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor mindenképpen jelezd a gyerekorvosnak a problémát, mert a rózsamézen kívül más szerek is vannak és hátha valamelyik hatásos lesz.
2014. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a mellemet is kezelem, használtunk sárga kikevert lötsit is, mást nem ír fel....nem tudom miért :/
2014. nov. 25. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, a glicerin boraxot nem próbáltad? Nekünk azt írt a gyerekorvos és pár nap alatt elmúlt a kislányom szájpenésze. Azt hiszem recept nélkül is lehet kapni.
2014. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van homeos golyóska is rá ha hiszel benne
2014. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A glicerin borax a rózsaméz.
2014. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a rózsaméz (a bóraxos izé) nem használt semmit, csak a lila ecsetelő.
2014. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!