Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatott 1 éves gyerek...

Lili76 kérdése:

Szoptatott 1 éves gyerek étkezési napirendjére lennék kiváncsi? Ki mikor szoptat és etet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 22:49
 1/3 lyna82 ***** válasza:

Szia!Az én fiam reggel és este szopizik már csak.

Reggel 6 körül kel,szopi,ill. megeszik egy banánt,míg a tesó meg apa készülődik. Fél8-8 körül elalszik kb. fél10-10-ig,utána vagy felvágottas szendvicset,vagy kekszet eszik teával mikor mit kér.

Du. 2-kor ebédel főtt ételt,már azt eszi,amit mi,utána alvás 4-fél5-ig.

Este 6-7 körül vacsi,szendvics+natúr joghurt/kefír vagy tejbegríz

8-9 körül szopi és alvás

2014. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ananke ***** válasza:

Szia!

Az én kis fiam,reggel fél 7-7 körül kel,akkor csak szopi van.Azzal el van fél 11-ig akkor gyümölcsöt kap joghurttal keksszel,vagy szendvicset.Olyat amit én is kívánok mert a maradék az enyém :) Majd 2 fél 3 körül főt ételt kap,amit mi is eszünk,de én kicsit neki villával megnyomkodom.Legközelebb 6 óra körül kap ugyanazt mint ebédre.Végül fél 9 körül zabpelyhet gyümölccsel,vagy túrót gyümölccsel vagy tejbe darát.Ja és mindegyik evés után ha itthon vagyunk szopizik.Éjjel van amikor kel cicizni valamikor nem.

2014. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lyna82 ***** válasza:

1-es vagyok.A 10 órás evésnél szokott még a szendó vagy keksz után gyümit enni.

Most kezdtem el bevezetni a narancsot,mandarint,úgyhogy most azok a slágerek.:)

2014. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!