Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név illik hozzá a...

Melyik név illik hozzá a legjobban?

Figyelt kérdés
Babát várunk , és sajnos nem tudjuk eldönteni , hogy milyen nevet adjunk a babának :) !! Ivánkovics..... Én Leilát szeretném ! Az illik hozzá ? :) légyszi segítsetek ;) 18/L

2014. nov. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ivánkovics Leila teljesen jó. Anyakönyvezhető így is, de Lejlaként is.

Nektek kell eldönteni, ha ezen felül mások véleményére is kíváncsi vagy, több alternatívát írhattál volna. Így ez nagyon relatív, ki mit adna ehhez a vezetéknévhez.

2014. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! ;) barátom zsófit akar ! Nekem valahogy a leila jobban tetszik :) cukibb , vagy nemtudom :)
2014. nov. 25. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem tetszik az Ivánkovics Leila Zsófia is! Semmi baja nem lesz a babádnak, ha két keresztnevet kap :) Így a három név nem nyelvtörő és elég jól illenek össze.

2014. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zsófia név jobban tetszik, mint a Leila, de az Ivánkocsi vezetéknévhez a Leila sokkal jobban passzol.


Cs után a zs-t nehéz kimondani.


Nem vagyok két név párti, de szerintem jó megoldás lenne, amit már más is javasolt, hogy Ivánkovics Leila Zsófia

2014. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a nevéhez mindig hozzá kell majdt tennie "i-vel"..

én nmást választanék, amúgy szép lenne a vezetéknévvel is, meg szép név, csak ..

2014. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ivankovics Leila teljesen jó :)
2014. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! :) nem is rossz ötlet a 2név :)
2014. nov. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!