Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valószínűleg nyaki csigolya...

Ha valószínűleg nyaki csigolyaelcsúszás miatt a baba fél oldala kötött izomzatú, most ortopédiára, Dévényeshez, vagy kiropraktikára vigyem?

Figyelt kérdés

a háziorvos neurológiára utalt be(elbiccentve tartja a fejét, karját nem tudom emelni, enyhén kötött az egyik csípője, mindez egyazon oldalt).


a neurológus azt mondta, nem lát semmi olyat, ami alapján tovább kellene küldeni

a háziorvos nyugtázta és semmit nem mondott

a Dévényes azt mondta döntsem el, mert az izomzatra lehet dolgozni, de beszéltük, hogy ezzel csak tüneti kezelés lehetséges, magát az okot ha csigolyáról van szó, azt nem, de szépen eldolgozható, masszírozható is, stb

de jelezte hogy ezzel nemigen foglalkozik amúgy senki, de ha gondolom keressek fel ortopédust, vagy kiropraktőrt.


a csigolyaelcsúszás csak valószinűsítve van(mert elég gyakori születésnél)


2014. nov. 25. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
a kérdés az lenne, hogy hol röntgeneznek egyáltalán?
2014. nov. 25. 16:44
 2/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legtöbb kórházban röntgeneznek de szerintem kipróbálhatod mátészalkát vagy fehérgyarmatot attól függ hol lax és mejik a legközelebbi kórház..
2014. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!