Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mit rontottam el?

Vajon mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos. Kb 5 hónapos kora óta átaludta az éjszakát kb 9 hónapos koráig. Azóta folyton ébred éjjel. Van mikor elalvás után fél-1 órával. De éjjel kb 2 3 szor. Van hogy megsimogatom és visszaalszik de mindig az a vége, hogy magam mellé kell hogy vegyem mert nem tudom simogatással vissza aludni.

mikor magam akkor is többször ébred.

12 foga van. A fogzás lehet vagy mi? De ennyi ideig?

Már nagyon fāradt vagyok hogy van mikor 5 percenkét kelek.

Mit lehet tenni? Sírni nem hagyom.


2014. nov. 26. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Ohh.. Én születése óta nem alszom és ennek 2 és fél éve! Majd változik a helyzet. Kitartás nekem is csak ez maradt! :)

Plusz most jön a Kistesó szóval mégjobb lesz 6 hónap múlva :D

2014. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is csak ezért probléma mert jön a kistesó. :) boldog babavárást.
2014. nov. 26. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szeparációs szorongásnak. Nálunk 8 hónapos korától 12 hós koráig tartott. Elalvás után 1 óra múlva már fel is kelt, nagyon sírt, simogatni kellett, de ha megmoccantam már fel is riadt és kezdhettem előről az egészet... Nálunk az vált be, hogy egy idő után apa ment be visszaaltatni. Megszokta a gyerek hogy apa megy, már nem sírt utánam, elmaradtak az ébredezések. (mert amúgy ez arról szól hogy a gyerkőc fél hogy elveszti az anyját és ezért sír fel állandóan) Nálunk is fél-1 óránként ébredt de csak éjfél utánig, hajnalban már aludt rendesen.
2014. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 8 hónaposan kezdődött, hogy újra felébredt éjjel 1-2-szer. Én azt hallottam, hogyha a mozgásfejlődésében van nagyobb változás az is kiválthatja. Mindig én mentem be hozzá, megitattam, ringattam egy kicsit utána visszaaludt. Aztán amikor a kis tesóval lettem terhes, akkor a végénél már apukája ment be hozzá és 1 másfél hónap alatt leszokott róla (ekkor volt másfél éves).
2014. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú köszi lányok. Akkor megpróbáljuk hogy apa megy be hozzá. De gondolom ő se vegye ki igaz?

Remélem sikerül.

Így van nálunk is ha elalszik de megmoccanok már fent is van.

2014. nov. 26. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem is kivette az ágyból, megitatta, ringatta egy kicsit, aztán visszatette aludni. Remélem Nálatok is bejön ez a módszer! :-) Kitartást!
2014. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!