Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit akart, én rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit akart, én rontottam el, meggondolta magát, vagy várjak még? Gond vajon, hogy esetlegesen cigány?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kicsit összetettebb, szóval, ha van ötleted, véleményed akkor minden fronton várom a válaszokat.

Megismerkedtem kb. 1 hónapja egy sráccal egy házibuliban. Smároltunk, kavartunk. Ok..gondoltam ez ennyi volt, és bár tetszett a fiú, úgy gondoltam én nem fogom keresni. Aztán következő héten megkeresett és meghívott magához. Beszélgettünk, iszogattunk, egész jó volt...normálisnak tűnt, sok olyan megjegyzést tett, mintha a barátnője volnék már.. aztán ismét az ágyban kötöttünk ki. Nem feküdtem le vele de megint kavartunk. Valamikor éjjel mentem haza, viszont a fél pár fülbevalóm ott felejtettem.

Másnap mondtam is neki, és azt mondta majd visszaadja. Azóta semmi. Nem is keres...nem hív stb.

Kb. egyszer írt rám..akkor is valami teljesen más hülyeséggel.

Viszont amikor ott voltam nála, elcsíptem egy beszélgetést közte meg a haverja közt (mikor telefonáltak) és azt mondta a srác, hogy : " ennél nem volt több mert félt, hogy átverem"

1. kérdés: Szerintetek ez mire utal, arra, hogy csak szexet akart tőlem, de mivel nem kapta meg nem küzd tovább, vagy éppen ellenkezőleg többet akar?

2. kérdés: Miért nem keres? Nem akar mégsem semmit?

3. kérdés: Azt a fülbevalót...mikor kapom már vissza???? Fél találkozni velem, nehogy akarjak tőle valamit??


És végül (bocs azoktól akik ezt sértésként veszik, de sajnos ez a csúnya előítélet itt is megmutatkozik)

A srác szerintem cigány...illetve, úgy gondolom van benne pár vonó. Külsején, viselkedésén nem látszik. A neve alapján gondolom.

De ha nem így hívnák eszembe sem jutna mert semmiben nem mutatkozik meg benne a roma vér. (vagy csak nem ismerem eléggé)

Szóval...szerintetek ezért kell neki a fülbevalóm??:DD


2012. aug. 6. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Kikezdtél egy cigánnyal, te idióta? Bándy Kata esetéből nem tanultál?


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%
A fenét nem mutatkozik meg benne a roma vér... Ezért nem fogod soha sem visszakapni a fülbevalódat sem. Már rég eljátékgépezte az árát...
2012. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hitlernek csak egy kicsit kellett volna tovább élnie...
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyek neked 1 szép fülbevalót? 25/f
2012. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A származása egy dolog, de a körülményeit is meg kellene nézni, hogy megtudd, hogy a sztereotípiákat nyugodtan elfelejtheted-e, vagy azért kell-e aggódnod.

Pl. Nézd meg, milyen emberek a haverjai.

Meg hányas tanuló, vagy mi a foglalkozása. Azaz van-e szakmája, vagy csak alkalmi munkákból él.

2012. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt hittem legalább néhány normális választ kapok. :/ Azért az utolsónak köszönöm...

A baráti köre teljesen normális, csomót ismerek is közülük, és nem az a putri banda. Teljesen átlagosak, mint a "mai fiatalok" . Inkább azt mondhatom...tipikus "szépfiú" az illető.

A munkájáról nem tudok, mert ilyesmiről nem beszéltünk, de mikor az én jövőmről esett szó, elég értelmes válaszokat adott..mint aki jártas benne. A suliját tudom, az sem a legrosszabb volt, sőt épp ellenkezőleg..

2012. aug. 6. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem az történhetett, hogy nem találja a fülbevalódat, és nem akar beégni:D kérdezz rá nála, nyaggasd vele, majd csak bevallja, ha meg nem, hagyd a fenébe, mennyire volt drága fülbevaló? nem hinném h ellopta volna, csak gáznak érzi a szitut
2012. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami hasonló szituban vagyok én is,csak nem cigánnyal:) Kétszer kevertem vele,de szex nem volt,és most a 2.alkalommal kicsit sokat ittam,ezt nem kellett volna,de talán nem voltam annyira vészes:)Viszont mi meg ki se tudjuk egymást kerülni,mert egy helyen lakunk:)Én biztos nem keresem,te se keresd őt,majd ha akar akkor jelentkezik:)
2012. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak a fülbevaló bánt...fontos embertől kaptam, és szeretem is:/:)

Nem értem, hogyan nem adja vissza...

2012. aug. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!