Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a félévesem nem...

Baj, ha a félévesem nem délben eszi a főzeléket, hanem csak fél2-2 körül? Sajna így jön ki a nap.

Figyelt kérdés
A védőnő hurrogott le érte, hogy ebéd délben van. Hát de mit csináljak, ha reggel 8 kor kel, akkor reggeli, 11 kor tízórai és arra nem adhatom délbe az ebédet, nem is kéri.
2014. nov. 26. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A védőnőd nem normális.
2014. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Majd később úgyis változik a napirendje. Az én 2 évesem is még sokszor fél 3-kor kapja az ebédet, mert fél 12-kor elalszik a második kanál után :)

Egyébként ha szeretnéd úgy csinálni, ahogy a védőnő mondja, adhatod neki 11-kor is az ebédet, tízórai helyett.

2014. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Az én fiam most még alszik, 11 körül fog tízóraizni (amúgy 10 körül szokott), 13-13:30 körül ebédel. Ne foglalkozz a védőnővel!
2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az ebéd egykor van, mindenkinek.

7kor reggelizünk, 10kor van tízórai és egykor ebéd.

A védőnő akkor ehet, amikor akar, nálunk meg ez a menetrend :) Ne érdekeljen!

2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Idióta a védőnőd. Oké hogy ebéd délben van de te sem eszel mindig délben. Vagyis én nem.

Majd ha nagyobb lesz változni fog. De ezzel semmi fond ha nektek így jó. Tök mindegy hogy délben vagy másfél óra múlva eszi meg. Akkor is megeszi.

2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kislányomnak kb. 2-3 hónapig volt olyan időszaka, hogy reggel nagyon sokáig aludt reggel, úgyhogy ő is 2 óra felé ebédelt. Aztán ez alakult, és beálltunk a dél körüli ebédre, de soha nem állítottam vekkert mellé. :)
2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A védőnőkre pedig nem mondok inkább semmit... Persze tisztelet a kivételnek.
2014. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém másfél éves, 3kor eszik főtt kaját és semmi baja:) Nálunk úgy jön ki a nap, hogy 11kor tízóraizik és délben alszik kb 3-ig. Szerintem nem is jó teljesen tömött pocakkal lefeküdni

Alvásidőben főzök mindig, úgyhogy a frissen elkészültet kapja így. Nem hiszem, h jobb lenne, ha délben megtömném a tegnapi újramelegített maradékkal.

Mindenkinek más a napirendje, csináld úgy, ahogy jó nektek.

2014. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiam is van, hogy 11kor ebédel, van hogy akkor egyáltalán nem éhes, így alvás után, 2-3 között ebédel. Régebben is volt hogy jóval később evett ebédet... Én már nem aggódom ezen... Nem fogom lenyomni a torkán fél12kor csak azért mert ebéd idő van, ha éppen akkor nem éhes.
2014. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is 12:30 és 14:00 között ebédel, mikor hogy jön ki a lépés. Azt olvastam, hogy az ebéd lehetőleg dél és 3 óra közé essen. Ne foglalkozz a védőnővel.
2014. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!