Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, Ti nem...

Kisbabás anyukák, Ti nem szoktátok magatok néha egyedül érezni a baba mellett?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen bevált módszerek vannak arra, hogy jobban érezd magad? Mit szoktál csinálni?
2014. nov. 27. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De igen. Sajnos sokszor. :-(

Megoldást még nem találtam. Hiába foglalom le magam: suli, főzés,takarítás, attól még magányos vagyok :-(

Sokat lógok a neten,nekem most ez a kapcsolat a külvilággal.

Ha van lehetőséged menj társaságba hasonló kismamák közé az segítene nekem is, de itt nincs semmi ilyen... :-(

2014. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva. Elég nagy forgalom van nálunk, vizsgák is jönnek. Nekem az megváltás, ha néha egy napra átveszi az apja és kicsit "egyedül" lehetek.
2014. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor amikor mindenki tőlem várja megoldást a ha sír a gyerek. Anyós após, férj... ha már nem segít semmi akkor szinte rám néznek szemrehányóan. Na olyankor nagyon egyedül érzem magam.
2014. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon is... :( Most foleg nehez, mert epp a masodikat varom es pocakosan minden nehezebb. Most is eppen depis pillanataimat elem, mert par napja keveset mozog a teso es teljesen kikeszit vele. Ehhez hozzajon a nagyobb a mai hisztijevel es total egyedul erzem magamat. Nehez. Meg nem talaltam ra gyogyirt. :)
2014. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van hogy nagyon sokszor rámtör ez az érzés, de ha tehetem olyankor elindítom kedvenc zenéimet és táncolok a babámmal egyett és máris jobb :)
2014. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, sokszor! Megoldás? Nem nagyon van, ha nincs a közeledben egy rokon, barát vagy egy távoli ismerős, aki rád nyissa az ajtót. Átmeneti hangulatjavítók vannak: nagy séta, sütés-főzés(ha a babád engedi), néha 1 film több részletben megnézve, ha alszik, néha net. Azt hiszem ennyi!
2014. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én bébiszitteltem féléves kortól kicsi lányt, és nagyon. TV-t nem lehetett nézni közben, internetezni egy pillanatra sem, zenét sem hallgathattunk. Iszonyú volt, három hónap után azt hittem, belebolondulok (egész nap csak a gagyogás, semmi más), már gyomorgörccsel mentem oda, utáltam az egészet. Fogytam is vagy 10 kilót.


Meg is fogadtam, hogy az ÉN gyerekem mellett így nem. Zene megy, vagy a neten valami (sport, vagy mese), a lényeg, hogy engem is érjen inger.

2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én olyan cipőben járok, hogy férj reggeltől estig dolgozik, család, rokonok, barátok pedig 250 km-es távolságra :( Próbálkozom helyben ismerkedni, de nehéz. Van egy jó kismama barátnőm, hosszú idő lett mire jóban lettünk, de ők pont most költöztek el 1 hónapja. Többi anyuka kedveskedves, de nem barátnőket keresnek, én pedig sajnos azt keresek. Akihez szinte bármikor átugorhatok, vagy ő is hozzám. Bedobunk egy kávét, vagy csak sétálunk ilyesmi. :(
2014. nov. 27. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Akivel meg végre elkezdtünk összejárni, tavasszal megy vissza dolgozni.

Netes fórum, és szerveztem baba-mama kört. Ez ugyan csak heti egy alkalom, de az is valami.

2014. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van Kérdező. A férjem reggeltől estig dolgozik, a családom ugyan nem 250km-re, de 80, ami ugye babával szintén sok és ők sem tudnak jönni gyakran. Senkim nincs. A barátnőm dolgozik szintén reggeltől estig, neki még nincs babája, most lett új pasija, dúl a love, most még annyit sem fogom látni, mint eddig. :) Jó lenne valaki olyan, mint akit te írtál. Én is erre vágynék...
2014. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!