Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott babák anyukái: ti altatjátok a babátokat, vagy igény szerint alszanak? Felébresztitek-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár igény szerint szoptat valaki akár nem, alvó gyereket nem keltünk fel!!! Egy kivétellel, ha besárgult. Igény szerint alszik az én lányom is(pedig már nem szopizik), amikor álmos akkor igényli hogy aludjon, olyankor beteszem az ágyba és csicsika :o))

Bocsi de egy kicsit fura a kérdés,másképp nem tudtam válaszolni :o)

2010. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdésedet. Délután és este elaltatom, a többi alvás az olyan beájulós, álltalában a vállamon és eszem ágában nincs felkelteni!!! Csak akkor keltem fel ha mondjuk megyünk orvoshoz időre, vagy már nagyon késő van és még nem pancsizott.
2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én babám (6 hetes) eléggé össze-vissza alszik. Napközben van hogy 5 órát is durmol, máskor meg egy óra múlva felébred és enni kér. Éjszaka 3-4-szer is felébred. Azt a tanácsot kaptam, hogy egyszerre ne hagyjam 2 óránál tovább aludni napközben, ezért a fura kérdés:-)
2010. jan. 30. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi de ki volt az a hü.. aki azt mondta ne hagyd aludni!! Ha éhes felkel és eszik,ha meg aludni akar akkor had aludjon. Gondolom sárgaságról már nem beszélhetünk,így nem kell felkelteni. Jelezni fog ha üres a pocak :o)
2010. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
épp ezen gondolkodom én is.9 hetes a kisfiam,11-kor evett,azóta játszott,most meg durmol.de gondolom,ha éhes lesz,felébred és kérni fogja a cicit.
2010. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FELÉBRED! ne féljetek, nem hülyék a babák csak kicsik :)
2010. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!