Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Febrár.13-án lesz 9honapos a...

Febrár.13-án lesz 9honapos a babóm. Ehet már virslit meg parízert? Ti mitt adtok már ennyi időssen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem ehet.

ne haragudj, de ezek tele vannak minden sz.rral, én is csak ritkán eszem ilyeneket.

ekkora babának semmi szüksége nincs felvágottakra.

sok mindent ehet már, de felvágottat minek?!

2010. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor még várok vele.
2010. jan. 30. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért ne ehetne? Ugyan!..Eheti nyugodtan ha van foga főleg!
2010. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

de miért kéne ilyemit ennie??? kenyérrel? vagy főzelékbe?

ha mindenképpen felvágottat akarsz neki adni, akkor inkább valami csirkemellsonkát vagy ilyesmit.

de ha a hús miatt kérdezed, akkor csirkehúst, sertéshúst is ehet már. meg pulykát.

2010. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges! tele vannak sóval, tartósítószerrel, nitrittel, hús meg alig van bennük, inkább szója..az meg közismert allergén... Adj neki inkább normális húst, túrót, sokkal jobb a babának...
2010. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én mióta tudom hogy hogy csinálják,azóta én sem eszem,párom húsüzem vezető,egyszer bementem egy csoporttal gyárlátogatásra....csont,mindenféle nyesedék,főz,pépesít,betölt,és már mehet is a boltokba....akkor inkább szín tiszta csirkemell sonkát!! a pulyka kockasonka,is jéggel kevert hús. Finom,de látni tényleg szörnyű volt pedig a P..k márka tényleg egy minőségi vágóhíd!
2010. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!