Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS segitsegre lenne szüksegem...

SOS segitsegre lenne szüksegem kisbabam 9 hos es ma este keservesen elkezdett zokogni mit kell ilyenkor csinalni?

Figyelt kérdés
Mi anyukak pontosan tudjuk hogy a gyerekünk ugy sir fel ejjel ahogy szokott (ehes)es tudjuk milyen az amikor baj van.Ma este teljesen le voltam izzadva mert a babam elkezdett zokogni folyt a könnye almaban.Mar vannak fogai de ilyen meg nem volt.Hordoztam de nem nyugodott meg majd megszakadt a szivem ugy sajnaltam.Probaltam a szajaba Nurofent tenni de nem megy mert annyira sirt.Mit tennetek ti egy ilyen helyzetben mikor latjatok hogy valami gond van?Vagy csak most is jön egy foga es ez biztos jobban faj neki mint a többi?Kb 20 perc utan keservesen elaludt de nagyon aggodok ki tudja mi a baja?Ha a foga faj ennyire akkor hogy hogy idaig nem lattam meg ilyen keservesen sirni es ennyi ideig?aggodok.orvoshoz cssak hetfön tudok menni itt nincs gyerekorvos ügyelet
2014. nov. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek Dentinox gélt és amikor nagyon sír, dörzsöld be vele a fogínyét. Amikor jön a foguk, az iszonyatosan fájdalmas nekik.
2014. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hátrafektetném, bicikliztetném a lábát, pillnatok alatt engedni is fogja

adnék Espumisant az is hamar hat


99% szélgörcs!

2014. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer mi is átéltünk egy hasonló sírásrohamot a kisfiunkkal. Olyan 6 hónapos lehetett. Általában nyugodtan aludt, az esti szopik után szépen elszunnyadt. Aznap este is így történt, csak éppen néhány óra alvás után keserves sírással ébredt. Nagyon nehéz volt megnyugtatni, hosszú perceken keresztül öleltem, szorítottam magamhoz, mire picit enyhült a görcsös rázkódás a kis testében, amit a zokogás okozott. A legjobb, amit tehettél, hogy ölelted, éreztetted Vele, hogy mellette vagy. Akár a foga, akár bármi más okozza az ilyeneket, a legjobb az, ha szorosan öleled, szerintem ilyenkor egyes-egyedül erre van szüksége egy babának. Nem tornáztatásra, nem is gélre, meg fájdalomcsillapítóra. Az lehet a következő lépés.
2014. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposnál a fogak a leggyanúsabbak. Szélgörcs és hasfájás általában kisebb korban van. Nurofen és Dentonix, ha nem hagyja abba a sírást rövid idő alatt anya kezében.
2014. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha fog lehet, én is gélt adnék, nekünk egyedül az vált be.
2014. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat!van dentionox de egyszerüen nem nyitja ki a szajat ilyenkor .vagyis amikor bele akarom rakni a szajaba akkor direkt becsukja es nem nyitja ki
2014. nov. 29. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit erőszakosan kell beletolni az ujjadat, persze hogy nem engedi, hisz fáj neki. De ahogy elkezded dörzsölgetni finoman, az tetszeni fog neki.
2014. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!