Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A D-vitamin cseppet hogyan...

A D-vitamin cseppet hogyan adjátok be a babának?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Belecseppentem a szájába.
2014. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Amikor még picike volt a kisfiam, kispricceltem egy kis anyatejet egy kiskanálba, abba cseppentettem bele a vitamint, és óvatosan megitattam Vele. Aztán volt egy időszak, amikor kis kenyérkockára csepegtettem, és megette. Most már 20 hós, minden este fogmosás előtt egy kiskanál vízbe cseppentem, és gyorsan lenyeli.
2014. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cumijára cseppentem este.
2014. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szájába cseppentem, így biztos h mind bekerül.
2014. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát amíg picike volt, pár hetes, akkor én is a cumijára cseppentettem be a szájába és leszopogatta. most hogy picit nagyobb (lassan 4 hónapos) vagyok olyan "bátor" hogy "lehúzom" az állát és belecseppentem. de mire kialakult hogy is eltelt néhány nap. mert először azt csináltam lehúztam az állát azt úgy kezdtem ütögetni az üveget, ugye kell néhány mp míg megindul a csepp, nah addigra a fiam hisztizett....azóta, felrázom, elkezdem ütögetni az üveg alját, és mikor már látom hogy jön a csepp akkor száj kinyit és a csepp bele :) kb 1mp.
2014. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem szoktam foglalkozni a százalékokkal, de most igazán érdekelne, hogy kinek mi nem tetszett a válaszomban. Mit kellett volna írnom, ha én így csinálom, és teljesen működőképes a legelejétől kezdve?
2014. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, mint a kettes válaszoló. Most már a reggelijére cseppentem. Annyi még pluszban, hogy mivel zsírban oldódó vitamin, olyan étellel adom, ami tartalmaz valamennyi zsírt.
2014. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kiskorától kanálból kapja
2014. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szájba, nyelvre csepegtetem este furdes elott, amikor mar nem bukik. de jó idő volt mire rajottem hogy a vigantolt nem kell razogatni, eleg csak fejjel lefele allitani es 10 mp alatt kicseppen az egy csepp...addig ossze vissza benaztam vele.
2014. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a szájába cseppentem.
2014. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!