Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem tud 4.5 honapos...

Miert nem tud 4.5 honapos kisfiam delutan elaludni?

Figyelt kérdés
Hetfoig semmi gondunk nem volt az alvassal. Akarmikor letettem a kisagyaba szinte mindig siras nelkul 10 percen belul elaludt. Hetfo ota azonban delutan nem tudom elaltatni. Csak sir, de mar tiszta piros a szeme es nagyon faradt. Van hogy 1.5 oraig is eltart mire elalszik. Leteszem, folveszem, dudolaszok, maszkalok vele a lakasban, ujra leteszem, sir, hagyom par percig, bemegyek, nem veszem ki csak simogatom..... Ez megy egesz delutan. Mi tortent?? 2 foga kibujt mar januar elejen, de semmi gondot nem okozott. Mi lehet a baja? Miert nem akar/tud most hirtelen elaludni?
2010. jan. 31. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jön a felső foga? Az általában jobban megviseli a babákat. De lehet, hogy ez a fránya idő tesz be neki.
2010. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos kora óta ezt csinálja. Összesen 3*fél órát alszik nappal és azt is kínkeservesen sikerül elérni.
2010. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ugy nez ki tenyleg a foga lehet. Tegnap este bekentem az inyet es egybol elaludt. Szegenykem, hogy eddig nem jottem ra. Most alvaskor odaadok neki egy hutheto ragokat es igy el tud aludni. Amugy szerencsere legalabb ejjel alszik vegig.
2010. jan. 31. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!