Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam még mindig...

7 hónapos kisfiam még mindig nem akar vagy nem tud egyedül elaludni. Hogyan tudnám róla leszoktatni?

Figyelt kérdés
Egyébként csak babakocsiban alszik el, de ha elaludt akkor be teszem a kiságyába.
2011. febr. 11. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A babakocsit tologatod? Este is először abban alszik el és utána kiságy?


Mert ha így van a babakocsit kell kiiktatni... Biztos nem egy elsőre, de én úgy csinálnám ,hogy betenném a kiságyba és ott hagynám ha sír vissza mennék és megnyugtatnám újra ott hagynám, kitartás kell hozzá és türelem de így biztos hogy meg tudnád vele szoktatni nekem is így ment a kiságyba szoktatás is az is hogy egyedül ellegyen és a járókába is így szokott bele...


Ha mégsem megy akkor se tenném vissza a babakocsiba, hanem mondjuk a hátát/hasát simogatnám, vagy csak rátenném a kezem hogy érezzen ez attól függ a Te babád mi igényel az elalváshoz.

2011. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nekem sehogy sem sikerült direktben.

15 hónapos a fiam és talán pár hete, hogy most már egyedül is elalszik. Pedig mi aztán kipróbáltunk már mindent, amit lehetett elhiheted, de hiába. Ő egyébként is rossz alvó volt már picinek is, egyszerűen utál aludni, olyan, mint én voltam kicsinek. Az oviban sem aludtam soha.

Én egy idő után már úgy voltam vele, hogy nem erölködöm, majd ha elég "nagy" lesz hozzá, rájön magától is, hogy egyedül is el tud aludni. Most már szinte mindig egyedül alszik el, de tényleg egyik napról a másikra egyszer csak bekéreckedett a kiságyába, lefeküdt és kis szöszmötölés után elaludt.

2011. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Este 7-kor megyünk fürödni, olyan fél 8 mire beérünk, szopizik és cicin elalszik.Csak napközben van babkocsi.Köszi a válaszokat.
2011. febr. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!