Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba kukis kérdés. Az most...

Baba kukis kérdés. Az most repedés rajta, vagy ilyennek kell lennie ahol jön a pisi?

Figyelt kérdés

a kuki feje még amolyan lila színű és van egy pötty, mint nyílás ahol pisil, viszont ebből végig, egészen a bőrig tartó(ahol még rá van forrva a bőr, tovább nem lehet lehúzni) repedés szerű "nyílás"jön és ott végig be van pirisodva, ez most gyulladt, repedt, vagy ilyen a babakuki?

7 hós


2014. dec. 3. 10:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
és arról sincsenek fent képek :(
2014. dec. 3. 17:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Az újszülötteket egy neonatológus tetőtől talpit átvizsgálja, mikor megszületnek. Ha valamilyen fejlődési rendellenessége lenne, akkor észrevették volna.

Nem tudom miért gondolod azt, hogy innen, kép nélkül majd megmondjuk, hogy vam-e baja vagy nincs.

2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

abból gondolom hog más anyák akiknek fiuk van talán tudják milen alakú a nyílás. pont, vagy rés.

vagy valami hasonló bármit vártam volna.

2014. dec. 3. 19:14
 14/17 anonim ***** válasza:

:D


Nem bántásból, de ti még nem láttatok közelről kukacot? Elsőre egy pöttynek látszik a nyílás, de ha esetleg láttatok már duzzadt makkot (anyukák lévén gondolom igen:)), akkor megfigyelhető, hogy van a pötty, és abból kiindulva van egy hasadék.


Gondolom, kérdező, ez azért tart a bőrig a kisfiadnál, mert a még ráforrt bőr alatt végződik.

2014. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ó köszi köszi :D
2014. dec. 3. 23:50
 16/17 anonim ***** válasza:

első vagyok. igen, az utolsó jól írja, pici pöttynek látszik de ha be van duzzadva vagy picit megszorítod a fütyköst, persze úgy, hogy ne fájjon, akkor szétnyílik, csík lesz vagy mi :D


[link]


itt a középső képen így mutatják, remélem tudtam segíteni :)

2014. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszi, igaz, ott a bőrről van szó...

de látom a nyílás rés alakú és piros..


köszi :)

2014. dec. 4. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!