Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is gyakori, hogy a...

Nálatok is gyakori, hogy a babátok éjjel alig pisil a pelusba, reggel, nem sokkal ébredés után pedig egy hatalmas adagot csorgat (sokszor pelenkázás közben)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez altalaban nalunk is igy szokott lenni
2014. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. mint ahogy te sem kelsz fel jo esetben ejjel pisilni, de reggel aztan mint a niagara :)
2014. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokáig így volt,hogy semmi.Most 2 éves és tele van reggelre neki,mert iszik éjjel önkiszolgálva.
2014. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez így normális. Én fél éves korától (ahogy meg tudott már ülni) rögtön ébredés után a bilire ültettem és legtöbbször sikerült is belepisilni. Megszokja és így hamarabb is lesz szobatiszta. Közben énekeltem neki, de fontos, hogy te legyen neki terhes a dolog, erőltetni nem szabad, csak ha van kedve hozzá.
2014. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint hogy NE legyen neki terhes... :)
2014. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én babám ügyes

ahogy kipatentolom a bodyt rögtön elkezd nyomni hogy még pelusba csorogjon :)

2014. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyakran megesik, hogy ébredés után csontszáraz a pelenka, aztán a reggeli tápszer után szépen megdagad perceken belül:)
2014. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!