Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi legyen?...

Melyik babakocsi legyen? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

Graco mirage plus

[link]


Hauck shopper

[link]


2014. dec. 3. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak ez a két opció lehetséges?

Mi is Hauck-ot néztünk, de nekem nem tűnt túl stabilnak, lötyögött itt-ott, így mi másik márkát választottunk.

A Gracot sajnos nem ismerem.

2014. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hauckról sok jót írtak amazonon, én is néztem
2014. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Shopperem, de nekem nem igazán jött be.

Az volt vele a baj, hogy a háttámláját nem lehetett egészen függőleges ülő helyzetig, tehát 90 fokig állítani, ezért a gyerek csúszott le az ülésben, és csak az öv fogta meg, hogy alul ne csússzon ki, szóval nem valami kényelmes szerintem. Viszont az jó volt, hogy vízszintesig dönthető, szóval amíg kisebb volt és feküdt, aludt benne, addig jó volt, mert kicsi és könnyű, így jó volt vele tömegközlekedni.

Az is rossz volt, hogy nem volt könnyen irányítható, annak ellenére, hogy egyben tolókaros, egy kézzel nem lehetett tolni. Szóval végül eladtam.

2014. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet könnyen irányítani? Ajjajj.. :/

Ha van tipped kedves első akkor szívesen fogadom. :) Sportkocsi kell.

2014. dec. 3. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Hauck shopper trio van nekünk, gondolom a sport rèsze ugyan olyan. Èn imàdom, könnyű, kicsi kompakt. Mi 10 lakunk panelben , ès simàn elfèr idebent a folyosón, a liftben a villamoson is könnyű hasznàlni, màs szenved a szèles kocsikkal èn meg minden kis sarokba befèrek vele, boltokban is elõny. En simàn tudom irànyïtani egy kèzzel is, hasznalom aszfalton de mèg az erdõt is megjàrtuk vele nem is egyszer..

Egyetlen egy dolog ami hàtràny szàmomra, hogy a kar nem fordítható rajta, így a kicsi a sportban mindig kifelè ül.

2014. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Számomra sportbabakocsiban ez a No1, mondom ezt úgy, hogy nekünk sajnos nem ilyen van, hanem ennek a márkának egy másik változata (amivel szintén nagyon meg vagyunk elégedve, csak a miénknek nem állítható a tolókar magassága)


[link]


Egy picikét drágább, mint az általad linkelt két kocsi, de szerintem megéri az árát.

2014. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon szupi első. Annyi, hogy kisebbek a kerekei, mint a haucknak és a graconak. Pici hóban lehet elakad már.
2014. dec. 3. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk.graco mirage van, de nem a legujabb. Szeretjük, bár nehezebb irányítani egy kézzel.mint az előző kocsinkat, ami egy kunert vip volt. A legujabb nekem nem tűnik annyira stabilnak, mint a régebbi modell.
2014. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos méretűek a kerekei, sportkocsihoz képest egész jól veszi az akadályokat. Persze a hóval való viszonyát nem tudom, mi nyár elején vettünk a miénket, így még most fogjuk mi is tesztelni.


Bármelyiket is választod, azért mindenképp menj el a boltba személyesen, tologasd, nézd meg mennyire irányítható, strapabíró.

2014. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!