Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol reked be egy 7 es fel...

Mitol reked be egy 7 es fel hos baba?

Figyelt kérdés

Ma delutan vettem eszre, hogy mintha be lenne egy picit rekedve. Nem kohog, nincs laza. Ma nyugosebb volt, ugyanis el vagyunk utazva kulfoldre, sirt tobbet, gondolom a kornyezet valtozas. Vajon a sirastol lehet rekedt

koszonom


2014. dec. 5. 04:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is egyszer annyira ordított, csak 5 percig míg kiteregettem. Én calcium pezsgőtablettát oldottam fel és teába belekevertem neki. Kétszer adtam aznap, másnapra elmúlt. De ő már akkor 1 éves volt, olvass utána, hogy 7 hósan adhatsz-e neki.
2014. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hónaposan lett életében először taknyos (semmi más baja nem volt) és az első 2-3 orrszívózás alatt úgy ordított, hogy 3 napig rekedt volt. Nagyon aranyos a berekedt babagögicsélés, de nekünk ettől volt, hogy megerőltette magát.
2014. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!