Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik, hisztizik, ordít,...

Nem alszik, hisztizik, ordít, de miért?

Figyelt kérdés
kész rémálom már az éjszakai alvás! sokat olvastam itt h hagyni kell sírni, hisztizni, de én már 10 perc után feladom, mert sajnálom.ilyenkor az a baj h hiába szoptatom meg vagy ringatom, nem hajlandó elaludni.ha netán el is alszik , fél óra vagy max 1 óra múlva ébred...
2014. dec. 6. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Hány hónapos a babád? Vagy éhes, vagy éppen azért sír, mert sokat szopott és fáj a hasa. De lehet, hogy melege van, vagy fázik.

Az okát kell megkeresned. a ringatás nem használ semmit, csak hozzászokik.

2014. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10hónapos, nem éhes az biztos, hasa sem fáj.játszik jókedvű, csak ha az alvásra kerül a sor, akkor van a gond!22 fok van a szobában, hálózsákban alszik.mindenre figyelek , próbálom kitapasztalni h mi lehet.eddig a fogára gyanakodtam, de most kibújt a 2 felső, egyenlőre nem jön több
2014. dec. 6. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy melege van a hálózsákban. A kislányom is zsákban alszik de max.20 fok van a szobájában.
2014. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szeparációs szorongás.

Én már milliószor leírtam itt anyukáknak, hogy ilyenkor kell beavatni az apát, ő altasson és ő keljen fel a picihez. Nálunk ez vált be.

Így megszokja a pici hogy apa is van, nem csak anya, apában is meglehet bízni, apa is jön ha kell, így elmarad ez az elhagyott anya érzés. Nálunk 2 hét alatt megszűntek a problémák.

2014. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Ne hagyd, hogy belelovalja magát a sírásba! Fektesd le, ha sír, pár perc után menj be és nyugtasd meg, ja kell akkor újra és újra el kell ezt játszani, úgy hogy folyamatosan növeled a reakcióidődet. Annak nincs sok értelme, hogy hagyja az ember hosszasan üvölteni! Türelemjáték, de mégis következetes dolog ez így szerintem. Igaz nálunk a gyerek 2 hónapos korában játszottuk el ezt, de bevált. Így tudja, hogy nincs egyedül és segítesz neki.
2014. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!