Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Babám 6...

Tanácstalan vagyok. Babám 6 hetes lesz hétvégén (5300gramm). Nagyon nyugtalan, türelmetlen, feszengő születése óta (császáros). Ugye elnövi? Mindent azonnal akar, nagyon sokat sír, inkább hisztizik. Keveset alszik.

Figyelt kérdés
Próbálom alakítani a napirendjét... Nehezen sikerül a 3 órát tartani etetésnél.
2010. máj. 5. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni de elkepzelheto hogy nem novi el. A gyerekek termeszete mar egest pici korukban megmutatkozik.
2010. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy hat hetes babának korai a napirend kialakítása.A fiamnak hat hónapos korára alakult ki az, ami máig is van, nyolc hónapos.Ő soha nem három óránként evett, volt, hogy óránként.Csak anyatejes volt 5,5 hónapos koráig.Ha anyatejes, akkor ne erőltesd a három órát, lehet azért nyugtalan, mert éhes.
2010. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sok minent rosszul tudsz a babákról. Pl. az, hogy császáros nem jelent semmit nyugodtság szempontjából ezen kívül egy 6 hetes baba nem tud hisztizni. Majd 1 éves kor körül fog hisztizni. És egyetértek azzal, hogy neki még nem kell napirend ill. majd Ő magától be fog állni szépen. Nem mindig volt nálunk sem napirend. Volt amikor minden másképp volt mint ahogy szokott.

15 hós anyuka

2010. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ilyen volt, 6 hétig szinte semmit se aludt, se éjjel se nappal. Kevés tejem volt, így az első perctől kellett neki sajnos tápszert adnom. Aztán a 6. hét után mintha elvágták volna, megnöveltem a kajamennyiségét és úgy aludt mint a bunda. nem nyügösködött, nem hisztizett. Szerintem azért nem aludt, mert éhes volt. Volt olyan hogy 70percet cicin volt, és utánna ordított.

Van elég tejed?

2010. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!