Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok nekem jó babaápolás...

Mondanátok nekem jó babaápolási termékeket, amit használhatok egy 2 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Johnson's-ról rosszakat hallottam.

2014. dec. 7. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aloe fürdető, sima étolaj babaolaj helyett, a többi amit az orvos felír tökéletes
2014. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bio-Bio Baby. Mi Sodasant használunk, a kisbaba fürdővizébe is abból cseppentünk egy kicsit.
2014. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babé fürdető bevált. Gyógyszertárit, vagy natúrt vegyél.
2014. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

gyógyszertári

abban semmi olyan nincs ami irritálna

én a fürdetőkrémet egy kimosott tusfürdős nyomtam bele és forróvízzel jól összeráztam - így kezelhetőbb volt

2014. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
A gyógyszertári fürdető 100% kőolaj(hulladék)ból készül. Semmivel sem jobb, mint a többi, csak nincs benne illatanyag.
2014. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a gyógyszertári, a férjem is azt használja, semmilyen bio, öko, természetes fürdőcucc nem jó a bőrüknek, csak az ördög találmánya, a kőolajból lévő gyógyszertári. Mi a fiunknak még sanatopic testápolót használtunk néha, ha kiszáradt a bőre, mert próbáltuk lecserélnia gyógyszertári fürdetőt és kiütötte az új. De sokan dicsérik a babé termékeket, mi csak a koszmó elleni samponjukat használtuk.
2014. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

[link]

[link]

Kérdezd meg a gyógyszerészt egyébként, ha nem hiszed el. Arról nem is beszélve, hogy van olyan, amit alumíniumtubusban árulnak, ami köztudottan rákkeltő (bizonyíték rá a növekvő férfi mellrákosok száma).

2014. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári dolgok tökéletesek még ilyenkor.
2014. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi gyógyszertárit használtunk, később Chiccot vagy Babét. Gyógyszertárit úgy, ahgoy előttem is írták, kis adagokban higítva, tökéletesen használható.

Eddig mit használtál?

2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gyogyszertari furdeto a hajlatokra a furdovizbe es samponnak is. miert nem jo? vagy pontosan milyet szeretned apolni? egy ket honapos babanak a furdetokremen tul semmi masra nincs szuksege.
2014. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!