Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat ajánlanátok...

Milyen játékokat ajánlanátok 5 hónapos babának? Ha van pontos márka/megnevezés az sokat segítene

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Neki még nem érdemes játékokat venni,mert nem tud vele játszani.Még a 8-9 hónaposok sem szoktak azzal játszani,amit a szülők vesznek.Vegyél neki állatkákat,mosható képeskönyvet,de drágább és főleg készségfejlesztőnek nevezetteket ne.Azokkal csak a szülők játszanak,a babák pár perc után megunják.

3 gyerek után ez a tapasztalatom.

2010. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia!

a www.tulli.hu oldalon lehet keresni ár szerint, kor szerint stb.

szerintem nagyon jó dolgok vannak. nézz szét! :)

2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5, 5 hónaposak vagyunk és a zsepiscsomag és az üres flakon a nyerő. VAn egy két csörgő is, de ezeket nem lehet felülmúlni.

szia

2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálunk játékok közül a zizegős kiskönyv a nyerő, illetve bármi plüss, aminek valamilyen részében zizegős zacsi van :)

Márkát nem tudok írni, de pont ma vettünk neki újat 2500 Ft-ért.

Viszont az örök sláger a a nylon zacsi, amibe fújok egy kis levegőt. Azt nagyon szereti markolászni, csak persze figyelni kell mikor játszik vele, nehogy bevegye a szájába.

2010. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én pici lányom mosz 6 hónapos.Van csörgős dobókockája illetve labdája.Mindkettő színes,csörög és "gyúrható".Ezek nálunk a favorit.
2010. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok: ja, és a lufi nálunk nagyon tetszik! :) (5hós)

Csörgők csak 5 percre kötik le, de van halas bébitornázónk (Little Tikes a márkája, ha jól írom), babakocsira, hordozóra való játszóív (Tiny Love) katica, méhecske, csiga van rajta, már unásig rágta :), Verdák kisautó plüss megnyomva autós hangokkal, illetve a pihenőszék -esőerdős- játszóíve ami nagyon bejön. Ezeket váltogatjuk egész nap.

2010. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hósan a chicco játszóállvány a tuti:)
2010. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányomat 5 hónapos korában nagyon jól lekötötte a játszószőnyege - Tiny love, van rajta tükör, mozgás érzékelős zenélő, mindenféle csörgő-rezgő állatkák. Csörgőkkel szeretett játszani, vannak olyan plüssök, amik mindenféle anyagból vannak - lamazze- ezt is szerette, szerette nézegetni a zenélő-forgóját is, vagyis ezeket még most is szereti mindet - 8 hónapos most!
2010. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos, és imádja a játszószőnyeget. Van rajta mindenféle csörgő-zörgő játék, tükör, zenélő majom. Ezeket imádja. Ha hasra fordul akkor a színek, és a zizegő levelek bűvölik el. A plüss csörgőket is nagyon szereti. Ja, és még valami. Ha az ölembe ültetem, és lapozgatunk bármilyen újságot, azzal nagyon le tudom kötni. Egyik nap nézegettem egy receptes könyvet, ült az ölemben, és minden lapnak külön kacagott egyet. :)
2010. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Lufit nem szabad a kisgyerekeknek adni a fulladásveszély miatt!!!


Szappanbuborálot fújj neki, zenélő-csörgő mobiltelefon. Chicco, FP

2010. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!