Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka az ennyire...

Mi lehet az oka az ennyire gyakori ébredésnek egy nagyobb babánál?

Figyelt kérdés
16hónapos múlt.éjjel nem etetem már rég óta,cici pár napja egyáltalán nincs.most tetőzhet a szeparációs szorongás?vagy ennyire éber alvó?mit lehet tenni?vizet kap,de ezt sem lehet sűrűn,mert bepisil.(vizzel visszaalszik-de óránként nem akarom itatni)túl kell élni???
2014. dec. 8. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 16 hós a kisebb, ő egy hete 3x, előtte 2 hétig 2x kelt éjjelente, az éjszakákat még sosem aludta át. A nagyom 14 hósan kezdte átaludni az éjszakákat, akkor jöttek ki az első örlőfogai, a kicsinek pedig most jönnek. Én a fogzásra fogom, de ki tudja, bejátszhat a szep.szorongás is.
2014. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most vetted el a cicit? Nem lehet amiatt?
2014. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hiányolja szopit...... vagy valóban a fogak miatt is lehet. Az én 16 hónaposom általában hónapokat küzd egy-egy fog kibújásával, jelenleg 3 hónapja szenved, most, mikor kezdi áttörni az ínyét, egy hete 20-30 percenként kel. Nem sír, szól, hogy Anya, és nem hajlandó lefeküdni, szintén csak vízzel, de ha többször iszik, akkor átázik a pelenkája, akkor azért kel.... ördögi kör, talán a fog kibújásával újból jó alvók lesznek. A szeparációs szorongás nem jutott eszembe, mert nálunk csak éjjel van ez, az nem jelentkezne nappal is? Kitartáááás!!!!!
2014. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálunk is csak éjjel van.de egy foggal tényleg hónapokig szenvedtek?nálunk 1-2 rossz éjjel van.a cicit nem tudom mennyire hiányolja,már csak elalvás elött volt -régóra,és nem is érdekelte egy hónapja,csak én kinlódtam,mert gondoltam,télen még védne valamit
2014. dec. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!