Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés vásárlásával kapcsol...

Autósülés vásárlásával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Lányom 9 kg, a hordózója már csak éppenhogy jó. De semmi tapasztalatom ebbe a kérdésben, melyik a jó, melyik a jó márka, milyen szempontokat vegyek figyelembe, melyik az, amelyik nem túl drága, de mégis jó? Az autóban menet közben általában elalszik, tehát gondolom valami dönthető támlás kellene, van ilyen? (bocsi, még nem néztem utána, most itt kérdezek, aztán kezdek el böngészni, figyelembe véve a ti tapasztalataitokat is). Előre is köszönöm!
2010. febr. 1. 00:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Súlyhatárok? Melyik a jobb, ahol tágabbak a határok, és ugyanaz tovább használható, vagy ahol szűkebbek?
2010. febr. 1. 01:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Első legfontosabb, hogy tud e már stabilan ülni! Amíg nem, addig csak a 0-tól kategória jöhet szóba. Amúgy rengeteg fajta, típus van , keress rá itt a fórumon is, hogy "autós ülés"....több tucat kérdést és hasznos választ találsz :
2010. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a hordozó után elég hamar átváltottunk egy 0-18 kg-is használható gyerekülésre (Philippo kids márkájú, nem túl drága).

Szerintem ezt a kategóriát lenne érdemes megvennetek.

2010. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, stabilan ül már régóta. Köszönöm az eddigieket. Igen, először kiírtam a kérdést, aztán itt rákerestem az eddigi ilyen témájú kérdésekre, aztán már böngésztem is egy kicsit a neten. Várom a további tapasztalatokat is, mert még tovább kell okosodnom ebben a témában.:)
2010. febr. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!