Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébiételt le lehet fagyasztani?

A bébiételt le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám és szorulása van mindig.Semmi nem segít neki, pedig már mindent kipróbáltam. 2 hónapos koráig olyan híg széklete volt, hogy sokszor a háta közepe is kakis volt. Most 5 hónapos elmúlt, és még szopik, de a széklete most a másik végletbe esett.Volt hogy 5 napig nem kakilt magától. A védőnő mondta, adjak neki gyümölcsöket és olyan bébiételt, ami meghajtja. Az olyan kisüveges bébiételt, amit mintának adtak 3 napig ette. A bolti adagokat elvileg akkor 6 napig enné, de ugye csak 3 napig áll el. Szerintetek a felét lefagyaszthatom? Nem romlik úgy meg?
2008. aug. 16. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem igen, lefagyaszthatod.
2008. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem fagyasztanám le. Nem tudom miért, de nem szívesen adnám oda a picinek. Lehet tényleg semmi baja nem lenne, de ki tudja...

Egyébként a kostolgatós időszak után pedig már fél üveggel meg fog enni, így nem sok idő, míg pocsékba megy, kb 3 üvegben marad, amit kénytelen leszel kidobni. Legalábbis nálunk ez volt.

2008. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!