Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers Sleep and Play...

A Pampers Sleep and Play pelenka vastagabb, mint a Pampers Active Baby 3 (midi)?

Figyelt kérdés
Ebben különböznek egymástól vagy másban? Csak azért kérdezem, mert eddig az utóbbit használtuk és most látom, hogy a Sleep and Play valamivel olcsóbb, ki szeretnénk próbálni. Tapsztalatok?
2010. febr. 1. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, sokkal vékonyabb. é nem szeretem, mert 1-2 pisi után összeáll az egész és csomóban lóg a gyereken...
2010. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sleep & Play-nek nem gumis a dereka. Szerintem gagyi nagyon.
2010. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk pedig a sleep&play vált be jobban. :)

Úgy látszik ez gyerek és anyuka függő...

Most active baby-t vettünk mert ahhoz doboz is járt...

Igazából nagy különbség szerintem nincs...max annyi,hogy a sleep&play egy picivel kisebb mint az azonos méretű active.

2010. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az active baby vált be jobban, mivel gumis a dereka. A másik nedvszívásával nem volt semmi baj, de valahogy az a gumis derék igen sokat nyom a latba, legalábbis az én kisfiam alkatának az valahogy megfelelőbb. Szerintem nem veszítesz semmit, ha kipróbálod, max. ha nem jött be mégsem, akkor keresel valakit, aki átvenné Tőled. Egy pelenka után észre fogod venni, hogy okés vagy sem.

Banyuci

2010. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hós kisfiam a Sleep &Playt használja éjjelre is, még sohasem folyt ki semmi belőle.
2010. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha pesti vagy írj privit és adok neked szívesen próbát,ha eljössz érte.Sőt kedvező áron el is adom,mert kinőttük és van másfél csomaggal.

Ha érdekel írj!

2010. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vastagságra szerintem egyforma a kettő,talán a slip&play egy kicsit vékonyabb,viszont nálunk is a gumis derék miatt nem jött be annyira,az active baby-t jobban szertjük,nagy a pocak..:)
2010. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Debreceni vagyok, de nagyon aranyos vagy, köszönöm! A többieknek is köszönöm a segítséget!
2010. febr. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!