Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtettem tápszert venni,...

Elfelejtettem tápszert venni, alig tudtam 90 ml összekaparni most estére. Volt is orditás. De mi lesz reggel?

Figyelt kérdés
Adhatnék neki rendes tejet csak kivételesen? 20 honapos? És nagyon igényli várja a tejcsijét.
2014. dec. 9. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatsz ha előtte már megkóstoltattad vele. Ha nem akkor egyszerre nem adnék neki sokat.
2014. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy még nem kapott rendes tejet. Tejbe grizt evett már.meg a bölcsibe egyszer kapott már gabonapelyhet tejjel. Nem tudom ez már kostolásnak számit? Meg abbol biztos csak pár kanállal evett.

Az a baj, hogy a legköuelebbi gxogyszertár is csak 8-kor nxit. Ö meg már 6-kor...

2014. dec. 9. 21:33
 3/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Nincs esetleg tesco a közeletekben? Az nyitva van éjjel is, ha esetleg a férjed el tudna menni, bár 20 honaposnak szerintem már mehet a tej, Ez a tejmizéria csak most van, mi - 34 éves vagyok - az anyatej után már azt ittuk, és felnőttünk...
2014. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez nekem új, nem ihat egy 20 hónapos tehéntejet? Nekem ezt nem mondták, most 30 hónapos a fiam de 1 éves kora óta kap tehéntejet... Szerintem ha már kétszer kapott és nem lett tőle semmi baja akkor nyugodtan mehet a tehéntej, ha nem akarsz neki annyit adni akkor önts bele 1/3 rész vizet, az még nem olyan feltűnő... :)
2014. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Már bocsi, de ez komoly? azt hittem egy 3 hónapos babáról van szó. egy több mint másfél éves gyerek simán ihat tejet, esetleg csináld úgy, h 1/4-e víz.
2014. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém se ivott még ennyi idősen tehéntejet. Persze, adhatsz neki, val.szeg semmi baja se lesz tőle, de mindenképp higítva. Vagy gyümölcslevet. Vagy Tesco.
2014. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-ossal egyetértek.

Az én fiam nemsokára 20 hónapos, és soha nem kapott még tejet. Most vezetem be neki (tegnap kezdtük), de egyenlőre kecsketejet kap.

Mivel a gyereked kapott már tejet, ezért szerintem adhatsz neki, legfeljebb hígítva.

2014. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy régen mi volt, de most annyira mondják, hogy tehéntejet minél késöbb és én eddig ehhez tartottam magam de most nem leyz más választásom.

Egyedül vagyok, nem tudok elmenni sehova.


A bolti tejet azt fel kell fözni mielött odaadom neki?

És akkor mindenképpen higitani fogom.

2014. dec. 9. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kaphat tejet. Ha nem szeretnél még rendszeresen tejet adni neki, akkor ne adj, de egyszer simán megihatja, semmi probléma nem lesz belőle.

De amúgy nem értem, mi a fő probléma? Az, hogy éhes, vagy konkrétan a tej/tápszer hiányzik neki? Mert 20 hónapos ugye szinte bármit ehet.

2014. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Most komokyan en is azt hittem eloszor csecsemorol lesz szo! 20 honapos!!! Nyugodtan adj neki tejet!

A lanyom 15 honapos koratol issza a sima tejet. Probaltam hamarabb is de akkor koszonte szepen nem kerte. 22 honapos es imadja a tejet. Az eg vilagon nincs baja.

Ne dramatizald tul a helyzetet. Nem kell szalsdni tescoba stb, ha nem fogadja el akkor veszel ujat. Semmi baja nem lesz ha nem kap. A hisztit meg kezelni lehet. Tulzas mar ez szerintem.

2014. dec. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!