Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lesz valami baja...

Szerintetek lesz valami baja a babámnak? Meggymag darabokat találtam az ételében.

Figyelt kérdés
Tízóraira meggyet kapott gesztenyével és túróval turmixolva. Magozott volt a meggy, de a felénél találtam eg ynagyobb törött magdarabot és áttapogattam kézzel, több apró is volt benne. Látni nem látszódott, így valószínűleg megevett belőle több darabkát is. A védőnőt kérdeztem már, de ha volt hasonló "balesete" másnak is már, akkor légyszi nyugtasson meg.

2014. dec. 13. 10:44
 1/4 A kérdező kommentje:
9 hónapos
2014. dec. 13. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk szerencsére nem volt ilyen, így megnyugtatni nem tudlak, de elég általános szabály (újszülöttől az aggastyánig), hogy ami a torkodon nem akad meg, az már nem okoz bajt és ha emészthetetlen, kijön a székleteddel.
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. A védőnőt kérdezted már ő mit mondott?
2014. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ő azt mondta, hogy adjak neki pépeset, krumplisat ezután és figyeljem a kakit. De ezek többnyire 1-2 mm-es darabok voltak, amikből sokat találtam az ételben, szóval nehezen fogom én ezt megtalálni, amikor kijött...


Nem sírós gyerek, akkor hüppög csak, ha álmos nagyon, de két napja előjött a szeparációs szorongás, vagy mi nála is, mert semmi nem jó neki sehogy és ha nem állok mellette, ordít -} autósülésben főz velem. Ha fájna a hasa, vagy valami, attól félek, nem tudnám kiszűrni, annyira nyűglődik most :/

2014. dec. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!