Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüvegből itathatok...

Milyen cumisüvegből itathatok teát a 2 hós kisfiammal, hogy ne legyen probléma utána a szoptatással?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima pohárból itasd, hidd el, gyönyörűen tud inni belőle! De miért kell teáztatni, ha anyatejes baba?
2010. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pohárkából is tud inni bizony!
2010. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én "fogszabályozós" cumival itattam vele vizet (teát ne adj, mert lemossa a csersav a bélrendszeréről az anyatej által rákerült védőréteget!!!) és semmi gond nem volt a cicizéssel. Utólag visszagondolva (már 19 hós a babám) a pohár is tökéletes lett volna, nem kell a cumisüveg. Ha mégis, akkor üveget vegyél, ne műanyagot. És tök mindegy, hogy milyen cumit teszel rá.
2010. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk első perctől pótlást kellett adnunk, és Avent meg MAM cumisüvegeink vannak. Úgy szopizik mellette a baba, mint a kisangyal, nincs semmi gondja. Teát próbáltunk adni hasfájásra is, meg arra is, hogy kihúzza két etetés között két óráig, de semmire sem volt jó. Szerintem nem kell neki adnod.
2010. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!