Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek vigyem holnap orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hete kapta meg a 15 hós oltást..jelentkezett is a tünet, beteg lett..ma egésznap köhögött, hőemelkedése is volt..viszont nem volt taknyos..már nagyon nyűgös és fáradt volt le is tettem aludni, de most h bementem hozzá hallom h tiszta takony, úgy szörcsög de mélyen alszik..félek h bedugul neki, ébresszem fel, vagy hagyjam inkább..mert ha felkeltem tuti még nyűgösebb lesz, a porszívótól még "ki is készül" vagy mit csináljak szerintetek fel kel ha be dugul a nózija.. jajj olyan rossz h "megbetegítették"..holnap vigyem orvoshoz.. mert az doki mondta h beteg lesz, de kellene neki köhögés csillapító nem.

2014. dec. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én felkelettem ilyen esetben az enyéimet.kiszívtam gyorsan és hamar visszaaltattam.gyorsan szinte álmában szívtam.úgy is álmos lesz és visszaalszik mert kicsi még.cseppents neki Nasivint.az lelohasztja az orrnyálkahártya duzzanatot.jobban kap levegőt
2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem ébreszteném fel, az orvost max hívd fel holnap, hogy megnyugtasson és ellásson tanácsokkal vagy recepttel ha kell. Jobbulást!
2014. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is felébreszteném egy orrszivásra valamint cseppentenék is az orrába. Mindenképp!
2014. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na megoldódott..mert felébredt magától! még nem aludt mélyen be akartam takarni és kinyitotta a szemét..fújtam Sterimalt az orrába, aztán kiszívtam..nem volt olyan sok váladék de azért kijött..azóta tisztán veszi a levegőt ezért még nem tettem nasivint neki..vagy jobb ha teszek éjszakára így h most tiszta?
2014. dec. 14. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
végül tettem bele nasivint is.
2014. dec. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!