Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémtúrót és natur joghurtot...

Krémtúrót és natur joghurtot adhatok 7hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne adjál. Főleg ne bolti krémtúrót. Még néhány hónapot szerintem várni kellene, főleg a tejtermékekkel. Én 1 éves korban kezdtem adni savanyított tejtermékeket.
2008. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
natur joghurtot kefirt adhatsz,krémturót ne mert sok benne az adalék.én joghurtot 6 hónaposan adtam nem kell megvárni vele az 1 éves kort
2008. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a védőnéni azt mondta, hogy kezdjem a natúr joghurttal 7-8 hónaposan, aztán tegyek bele gyümölcsöt, aztán lehet túró joghurttal gyümölccsel, utána mehet a bolti joghurt (gyümölcsös), utána a krémtúró. És 10 hónaposan ha nagyon akarom, akkor néha kaphat bolti pudnigot is. Bár ezt a puding dolgot nem erőltetem, ilyen max. hétvégén van, mert abban aztán semmi gyümölcs, csak csoki, cukor, meg persze tejtermék, ami jó, de a többi... De azért nem szeretném, ha azt se tudná, mi az. Nem akarom teljesen megvonni tőle az ilyesmit, hiszen minden gyerek szereti, csak szeretném, ha mértékkel fogyasztaná.
2008. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Ha szereti a krémtúrót,ez is tetszeni fog a babádnak!

Vegyél sima túrót,és keverd ki otthon neki. Krémesebbé teheted egy kis tápszerrel. Ízesitd fahéjjal,kevéske vaniliás cukorral,gyümölcsökkel. Az én fiam imádja. Még uzsira is jó,kekszet beledarálni neki.

2008. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!