Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom elmúlt 11 hónapos,...

Lányom elmúlt 11 hónapos, adhatok szerintetek krémtúrót, túró-rudit (csokival együtt) és ízesített joghurtot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan
2011. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen. Ezzel szemben én leszedem a csokit a rudiról, joghurtot még nem próbáltuk, a krémtúrót igen, de nem ízlett neki, nagyon szereti viszont a házi túrót összeturmixolva gyümölcsökkel. Az enyém 1 éves most és pár napja a tejszeletet kóstoltuk meg az ízlett neki.
2011. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én krémtúrót nem adtam, nekem nem szimpatikus termék, és egyszer vettem, azt sem ette meg a fiam.

Inkább túrót szoktam neki kikeverni tejföllel, mint a körözött, azt nagyon szereti:) Esetleg lehet bele tenni banánt is.

Joghurt? Abból szinte csak minimálisat eszik meg a fiam, banánosat talán, de ritkán. A rudit minden nap enné, akár 3-at is.

2011. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!
2011. jún. 15. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is inkább túrót keverek gyümölcsel vagy egy nagyon pici vaniliás cukorral vagy házi baracklekvárral stb!Az enyém szeretné a bolti rémtúrót de én sem rajongok ezekért a vackokért!Sajnos fog még enni épp elég ilyen műcuccokkat életében!

Ízesített joghurtot szoktam néha viszont abból Zott-os Szívecskét vagy Jogobellát mert ezek nincsennek tele E betűvel és hasonlókkal(ellenben a Danone termékekkel,hihetetlen majd egyszer nézd meg a boltba,nagyon sok sz@rral van tele)de ebből is inkább natúrt veszek és gyümivel keverem!

Túró-rudit is szokott néha enni de én is leszedem a csokit,ne szokja meg az ilyen édes cuccokat!Nekik még most alakul ki az ízviláguk!Ha nincsennek hozzászokva az édes csokikhoz akkor valószínű késsőbb sem fogja annyira követelni!

Az én fiam 13 hós.Imádja a főzelékeket,gyümölcsöket stb!Én még ilyen pukit se meg nisi-nasikat sem adtam nagyon neki!

2011. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Velem is etettek már ennyi idősen krémtúrót, túró-rudit, joghurtot, stb. A túró-rudit, nem ettem meg csokival soha, ha nem szedték le kiköptem, viszont ahogy egyre idősebb lettem úgy egyre több csokit ettem. Úgyhogy nem ettől függ, hogy mennyire lesz édesszájú a pici:)

27/L

2011. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem már kb.2 hónapja eszi a krémtúrót,most 11hós, és imádja!tejszeletet szintúgy.A rudit csoki nélkül adtam,azt ette egy darabig, viszont most sajnos kiköpi, nem szereti:(
2011. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A krémtúrót és a rudit nagyon szereti a lányom, én adok neki naponta, pár napja csokival együtt. A joghurtot nem szereti.

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!

2011. jún. 16. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!