Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés utáni öltöztetés...

Fürdetés utáni öltöztetés nálunk ordítással zajlik. Mit tehetnénk, hogy ne így legyen? (9 hetes)

Figyelt kérdés
A vizet élvezi, addig nem sír, de amint kivesszük ordít, végül fel kell kapni, mert sikításba megy át, képtelenség öltöztetni sírás nélkül.

2014. dec. 16. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. Az én kislányom 11 hónapos és még mindig sír amikor öltöztetem. Gondolom szegény már álmos, éhes, nyűgös. Próbáld meg elterelni a figyelmét valami színes játékkal, nekünk ez néha bevált.
2014. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az idő segít ezen is! :) Az én fiam 5 hónapos koráig meg se moccant, meg se mukkant öltöztetésnél. Majd mikor forgott oda-vissza, akkor nem maradt meg egy helyben. Most 14 hónaposan kiválóan vetkőzik, és csak akkor nem üvölt ha a cipőt adom rá...egyébként mindig. :) Hátha nálatok fordítva lesz! ;)
2014. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hetes, de szintén ezt csinálja már a kezdetektől. Illetve annyiból rosszabb, hogy a fürdést is utálja, szóval a vetkőzés első mozzanatától a fürdésen át a felöltözés utolsó rugdalózó patentjáig ordít :(.

Nagyon sajnálom ilyenkor szegényt.Mikor a törölközőbe csavarom és egy picit tartom a karomban, akkor abbahagyja arra a pár percre, meg a pelus, body felvétele után mindig fel szoktam venni egy kis időre, akkor szünetelteti, de ahogy újra vízszintes helyzetbe kerül, folytatja.

2014. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele közben játszani, beszélgetni, énekelni, stb, ami eltereli a figyelmét. :)

Majd kinövi.

:) Kitartás!

2014. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószinűleg már éhes, fáradt. Nekünk az vált be, hogy zenélő játékot kapcsoltam be, vagy egyéb játékkal elterelni a figyelmét illetve ami teljes megoldotta a dolgot, hoogy cumit adtam neki amint becsavartam a törölközőbe, igy nem volt orditás.
2014. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Olvasd el a belinkelt kérdésemet. Hiába csináltunk bármit, minden este ez volt. Mára már jobb a helyzet. Először ordít, de el lehet terelni a figyelmét(adok valamit a kezébe, apa játszik vele közben, beszél neki) és utána nevetés van, néha eszébe jut, hogy mégis sírni kellene, de amúgy ahhoz képest már klasszisokkal jobb a helyzet. 5 és fél hónapos Kb. 1 hónapja jobb a helyzet. Kitartást! :)
2014. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mi bekapcsoltuk a hajszárítót neki, ráfújta a párom a langyi levegőt és megoldódott a dolog. Talán a meleg vagy a zúgás... egy próbát megér! :)
2014. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van a kezdetektől. (6,5 hónapos) Már annyiban javult a dolog, hogy egy játékkal le lehet foglalni, de eddig ez sem segített. Mi úgy öltöztettük, hogy mindig felemeltem, ha egy ruhadarab rákerült :) Visszatettem, sírt tovább. Jó gyorsan törölgettük, öltözettük. Kitartás! Majd alakul.
2014. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!