Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg?

Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Ikres anyukák, a séták hogyan öltöztetitek fel a 6hetes babátokat, ugyhogy amig ti is öltöztök senki ne süljön be otthon, hogy oldjátok meg, hogy amig az egyik baba kész ne süljön meg mig a másikat öltöztetitek? Jelenleg nálunk ugy zajlik, hogy felöltözök, utánna felöltöztetem az egyik babát, bele rakom a a babakocsiba és kitolom az erkélyre, hogy ne süljön meg amig a másikat öltöztetem, de amig öltöztetem öket addig én besülök. Ha apa is itthon van, akkor úgy könnyebb mert addig ő is öltözteti az egyik babát amig énis, és kimegy velük az udvarra amig gyorsan felöltözök. De egyedül nagyon macerás megoldani.

2014. jan. 17. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

En igy oldottam meg:

Felvettem magamra mindent, ami kell. Kiveve pulcsi, sal es kabat. A sapka ebbol a szempontbol hanyagolhato, mert menetkozben fellehet venni.

Mielott en elkeszultem, mindent osszekeszitettem. Atneztem a pelustaskat, bekeszitettem, ami kelhet.

Kiraktam a gyerkocok cumojat a franciaagyra, majd hol az egyikre adtam ra pl. A harisnyat, hol a masikra.

Tehat fokozatosan, lenyegeben egyszerre oltoztettem oket.

Igy nem kellett az egyiknek full beoltoztetve varnia a masikra, hiszen csak par masodperc telt el a ket oltoztetes kozott.

Ha ok keszen voltak, akkor babakocsi, majd vettem a salam es a kabatom.

2014. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!