Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegkiütés? Lánykám testén...

Melegkiütés? Lánykám testén főleg a pelusnál és a hátán tele van vörös pöttyökkel,

Figyelt kérdés

De máshol is van a testén azok viszont bőrszínűek.2 hete körül látta doki nem mondott semmit.

Mi lehet ez?Melegkiütés?

Vagy lehet a mosópor?Múlt héten nem kaptam a szokásosat?


2010. febr. 2. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor a mosóporral lehet baj. Próbáld ki, hogy a régit használod! Egyébként hány fok van a szobában, mi van a babán?
2010. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a mosópor változott, akkor lehet a mosópor... viszont a pelusnál lévő pötyik miatt lehet, hogy meg kéne nézni a pelust is, esetleg másikkal próbálkozni, vagy másik popsikrémmel.
2010. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23 fok körül van.

csak body hosszú ujjú póló, és naci van rajta.

De már 28 hós egész nap rohan:)

2010. febr. 2. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi fokban szerintem elég a body...Az enyém 17 hónapos és nálunk 21 fok van. A kislányomon egy hosszú ujjú body meg egy nadrág van, néha még így is leizzad... Ha belegondolsz, nyáron ennyi fokban nem adnál rá ennyi ruhát...
2010. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez elég fura.

Az én fiam is tiszta kiütés a hátán, hasán, mellkasán, a kezein és lábain meg száraz, cserepes a bőre és testszínűek a pöttyök. A keresztlányomnak is ez a baja. Nekem a doki azt mondta, étel allergia, ne adjak neki semmi tejet, tojást, meg ilyeneket és adott rá krémet. Nem is adom neki, mégis visszajöttek a pöttyök ahogy abba hagytam a krém használatát. Nem tudom mi lehet, mert nem váltottam más mosóporra vagy öblítőre.

Szerintem nem lehet meleg kiütés, mert az inkább a hajlatokban jönne ki, ahol beizzad. Ha esetleg rájössz mi lehet, írd meg légyszi.

Én már arra is gondoltam, hogy mi van, ha valami új gyerekbetegség. Tudom, hülye vagyok. :)

2010. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!