Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Ilyen helyzetben mi...

S. O. S.! Ilyen helyzetben mi a jobb? Adjak neki tejpépet vagy kezdjem el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, eddig csak anyatehet kapott, de tegnap óta szerintem jóval kevesebb tejem van. Ő nyűgös, tutira nem lakik jól. Próbáltam a tápszert (többfélét), nem kell neki se cumisüvegből, se pohárból, se kiskanállal! Ilyen esetben mit tegyek? Próbáljak neki tejpépet adni vagy kezdjük a hozzátáplálást? Bár egyenlőre az alma levével nem tudom mit érne... Segítsetek kérlek, várok ötleteket!
2010. febr. 2. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet,én(a doki,és a védőnő tanácsára)a hozzátáplálást kezdtem el.Nagyon ízlett neki az alma,én 2 nap után már a rendes reszeléket adtam neki,nem csak a levét!Imádta,volt,hogy 2 nagy almát megevett egy evésre!Szerintem te is inkább ezt kezd el,aztán szép lassan jöhet a többi kaja is!Sok szerencsét!
2010. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld a tejet serkenteni, lehet, hogy csak most többre van szüksége, vagy éppen átmenetileg kevesebb. Ennek néhány nap alatt be kell, hogy álljon. Tedd többet cicire. Ami nekem szinte egyből segített az alkoholmentes sör, délután ittam, estére tejem lett, ha este ittam, reggelre lett tele a cicim. Vannak különböző bogyók is. Szerintem még ne kezdd a hozzátáplálást, azt sem biztos, hogy szívesebben fogadná mint a tápszert.
2010. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!