Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszabb úton hogyan oldjátok...

Hosszabb úton hogyan oldjátok meg babáitok etetését?

Figyelt kérdés
Tápszeres a lányom, fél éves és pár nap múlva hosszabb útra megyünk. Kb. 4 órás lesz a menet, és nem tudom, hogy kibírja e egyik kajától a másikig a kocsiban. Tízóraizna itthon, ebédre nem biztos, hogy odaérnénk. Bébiételt hogyan melegítsem, vagy hogyan tartsam melegen ha esetleg az úton meg kellene állni etetni?
2010. febr. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
mi ezt ugy oldottuk meg hogy bementünk egy éterembe és megkértük a pincért hogy ha lehet melegitse meg a tápot,de szerintem benzinkutaknál is megteszik.
2010. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi most a hétvégén voltunk 4 és fél órás úton, 8 hónapos a lányom, mi is tízórai után indultunk, aludt jó két órát, és egy benzinkúton álltunk meg ebédelni. Megkértük a kutast, hogy melegítse meg a bébiételt, megebédelt, és mentünk tovább. A kocsiban tettem tisztába, mert nem volt a kúton pelenkázó. (ez egy kicsi kút volt, szinte semmi sem volt, de nagyon sírt a lányom, úgyhogy nem volt mit tenni.)

Csak egy jó tanács, tudom, nem kérdezted: jó előmelegített autóba tedd, kabát és overáll nélkül, hogy kényelmes legyen neki az út.

2010. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor olyan bébiételt viszek, amit nem kell feltétlenül melegíteni. Gyümölcsöset, (bár gondolom azt kap tízóraira), vagy gyümölccsel kevertet. Például az Univeres sütőtök kapható több gyümölcsös variációban.
2010. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én is abban bízom, hogy lesznek olyan rendesek a kutaknál, és megmelegítik neki a kaját. Csak akzt nem tudom, hogy hol adom oda neki, a kocsiban a hordozóban? Nálunk fél óra az evés, mert minden mással foglalkozik csak a kajával nem:).
2010. febr. 2. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Indulás előtt melegítsd fel jó forróra, mire kajaidő lesz, pont jó hőmérsékletűre hűl.

2. Menet közben tartsd a fűtéshez és felmelegszik...

2010. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ested hordózóban, nálunk is előfordult már nem egyszer. sőt overállban is. csak raktam az álla alá egy pelenkát.
2010. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én termoszba tettem a forró vizet,pont annyit amennyi 1 adag tápszerhoz kell és útközben csak összekevertem.Vagy vegyél üveges bébikaját azokat nem szükséges melegiteni úgyis megeheti a baba!
2010. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!