Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konnycsatorna elzarodas 5...

Konnycsatorna elzarodas 5 hónapos babának, kinoheto?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Majdnem minden babának ez van. Nem mondta a védőnő? Kamillás vattával belülről kifele kellett párszor törölni, de szerintem anélkül is elindult volna... Mindegyik kinövi.
2014. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem nőhető ki. Az én lányomnak is volt, igen korán orvoshoz is vittem vele. Kapott szemcseppet, semmit sem segített. 8 hetesen kisebb beívatkozással megnyitották a könnycsatornáját, mer minél nagyobb, annál nehezebb az orvosnak, mer nehezebb őket lefogni. Ugye helyi érzéstelenítőt kapnak csak. Tehát, ha ez már születése óta fennáll, akkor szerintem ne halaszd tovább, orvos nyissa meg. Én nem akartam, hogy mindig csipás legyen a szeme felülfertőződés miatt, esetleg később az miatt legyen probléma a szemével. Persze magánrendelésen csináltattam meg, SZTK-ban futószalagon mennek.
2014. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A doktorno azt mondta,hogy 1 eves koraig varjunk,mert lehet kinovi,de nem tudom,mar nagyon idegesito,hogy annyit konnyezik.
2014. dec. 19. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk megoldódott, kb fél éves korára.
2014. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nőheti ki, ha születésétől kezdve megvan, akkor bizony műteni kell.

Helyi érzéstelenítésben levezetnek neki egy vékony csövet, de semmi gáz, ez rutinműtét.

2014. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 honapos koratol van!
2014. dec. 20. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!