Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hány dobozzal...

Szerintetek hány dobozzal irassak 1 hónapra?

Figyelt kérdés
2/5 hónapos babám 125-150 ml tápszert fogyaszt egy evésre 6-7-szer eszik egy nap 500 g-os a tápszer, amit használunk. Hány dobozzal irassak, hogy elég legyen 1 hónapra?

2014. dec. 18. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Számold ki!
2014. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem te határozod meg, meg van adva egy hónapra mennyit írhat ki az orvos, annyit fog. ha előbb elfogy akkor meg recept nélkül tudsz csak venni...
2014. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

1 doboz mennyi időre elég?? Menj biztosra kérj többet, mondjuk 5öt, kérd külön receptre és akkor nem egyszerre nagy összeg hanem váltod ahogy fogy.



Nálunk pl egy doboz kb 6 nap vagyis ugye 5 doboz kéne de én h mindenképp elég legyen 6 dobozt szoktam kiíratni.

2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az enyém ~5 dobozzal fogyaszt 600 grammosból 1 hónap alatt, ő kicsit kevesebbet eszik egy nap, szóval neked szerintem úgy 7 doboz kell 500 grammosból, hogy biztos elég legyen.
2014. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Azt elfelejtettem h a miénk 800 grammos. Vagyis nektek biztos h több kell mint 5. Én 7-8at iratnék.
2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk maximum 4 dobozzal írt egyszerre (ezt is két receptre kettesével). Kérdezd meg hogy mennyit írhat. Én sem akartam kéthetente rohangálni.
2014. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem 150 gramm körül evett a babám és kb havi 10 doboz fogyott el 600 grammosból. Az asszisztens nem írt fel ennyit, hanem a max 4 doboz volt (de akkor már nagyon kellett könyörögnöm), amikor elfogyott a 4 doboz akkor írt fel megint, de akkor már csak kettesével, míg a hónap le nem telt. Mondta, hogy nem írhatja fel egyszerre a havi adagot, mert az OEP kötöszködik, mert sok volt a visszaélés. Sajnos muszáj lesz neked is többször menni egy hónapban.
2014. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem pont 2 hete írt fel 6 dobozzal, hogy a következő oltásig ne kelljen menni. De megkérdezte előtte, hogy mennyit kérünk. Nyilván van valami limit, de azért az egy havi adagot itt kiadják egyszerre.
2014. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Tudok számolni csak még nem vagyok járatos tápszer témában és inkább mellőzd az ilyen hozzászólásaid, ha nem segítesz! A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm a segítségét.
2014. dec. 18. 21:26
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem sose ad ki 6 dobozt egyszerre. A négyért is könyörögni kell, hogy ne rohangáljak. Múlt hónap végén felírt 4-et nagy nehezen, hogy oltásig ne kelljen mennem mégegyszer. Tegnap csak kettőt írt fel mondtam neki, hogy nem lesz elég januárig, erre közölte, hogy majd menjek két ünnep között lesz rendelés.
2014. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!