Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más laktáz enzimet tartalm...

Van más laktáz enzimet tartalmazó készítmény a Colief cseppen kívül mert kb 1 hétre elegendő 1 dobozzal és 3500 körüli az ára?

Figyelt kérdés
Pl
2013. febr. 1. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Nincs más, drága a babázás.

Később is ha lebetegszik, antibiotikum, orrcsepp, köptető... 5.000 ft.

2013. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az orvos írhat fel laktáz tablettát, az olcsóbb, összetörve kis vízben kell odaadni, később el tudja rágni, ha fennáll még a probléma..
2013. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 E61 ***** válasza:
Igen, van: a Bio-Gaia. Ez se sokkal olcsóbb, de mi majdnem 1 hónapot kibírtunk vele. Csak napi 1-szer kell neki adni 5 cseppet , mindegy milyen időpontban. Nekünk bevált!
2013. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
45%
a Biogaia nem laktáz enzimet tartalmaz, ha a baba laktázenzim termelése elégtelen akkor semmit nem fog érni.
2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mostanra találtam olyat, hogy lactase comfort, kb 1 csepp elég napi adaghoz, mert a csecsemő napi 10-15 g tejcukrot kell lebontson....

ez fele annyiba kerül felíratva mint a colief és dupla akkora a kiszerelés... ja és 200 csepp van benne...

2013. febr. 25. 16:00
 6/7 anonim válasza:
En most hallottam a Lactase Comfort csepprol egy honapos kortol lehetbadni. Most fogom kiprobalni de jokatbhallottam meg olvastam rola.
2014. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk a Co-Lactase nevű készítmény vált be. Megváltás volt, mert nagyon szenvedett a kisfiunk. Ez is laktáz enzimet tartalmaz, minden étkezés előtt kapott. Előre lefejt tejbe tettük, 10 ml tejbe 4 cseppet. Amúgy fura, mert ha rákerestek a neten, akkor nem dobja ki találatnak. Az orvos ajánlotta, a gyógyszertárban rendeltek nekünk. Tudom ajánlani, talán 10 ml-es kiszerelés, 2700 HUF körüli az ára (gyógyszertár függő)
2015. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!