Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Fiatal terhes...

Mit csináljak? Fiatal terhes vagyok kb 7 hetes. Állandoan hányingerem van, érzem h éhes vagyok de nem kivánok semmit.

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok ha arra gondolok ennem kell,de közbe meg érzem h éhes vagyok. Letuszkulok pár falatot,de nem esik jol. Hányingerem lessz csak mégjobban.

Aludni is csak pár orát alszok,felébredek h hánynom kell v fáj a hasam,és csak orákat ingázok az ágy és a wc kőzött.


2014. szept. 8. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen átérzem a problémád, én pont így voltam. Próbáld meg megtalálni, mi az ami mégis könnyebben lemegy! Száraz kekszeket, kólát szoktak javasolni, bár ezek nekem csak egy ideig segítettek. Sajnos ezt túl kell élni valahogy. Engem azzal biztatott a dokim, hogy jól termeli a hormonokat, erős egészséges baba lesz, szinte tuti, hogy megmarad. Mára már 6hós nagyfiú lett. :)
2014. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, én is így voltam vele. Már korgott a gyomrom, de nem ment le semmi :( Próbáld megtalálni mi az amitől a legkevésbé vagy rosszul és abból egyél pár falatot mindig. Nekem a sós mogyoró, pisztácia, sajtos pogácsa és a ropi voltak pár hétig a megmentőim.
2014. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem irigyellek kedves kérdező!

De ha ez megnyugtat ezen át estem én is:)

Nekem a Kóla a pogácsa és a sós rágcsálni valók sokat segítettek ebben az időszakban. Plusz amit akkor nagyon tudtam enni az a rizs,kukoricával. Attól nem volt semmi bajom és jól is laktam..:)

Nem tart már sokáig! Bár én 14.hétig (szenvedtem) a hányástól,émelygéstől,de ami utána jött..... Sose volt ennyi energiám mint most:) Pörgök,jövök-megyek,jó ízűen eszek(persze igyekszem mértékkel) A második trimeszter tényleg maga a megváltás:) Sokkal jobban leszel:)

Üdv 26+1hkm

2014. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!