Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az nem abnormális, ha egyik...

ZsuzsiCica02 kérdése:

Az nem abnormális, ha egyik barátnőm 15 éves és terhes?

Figyelt kérdés
A barátja 27

2014. jún. 1. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De ez nagyon durva..foleg ha meg is tartjak.Majd par ev mulva ott marad egy gyerekkel mindenfele iskola nelkul....Ha valakinek ennyi esze van akkor nem tudom sajnalni.
2014. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor fordul elő ilyesmi, és nagyon ritka, hogy a párok (főleg ilyen nagy korkölünbséggel) együtt is maradnak utána, és valódi családja lesz a kicsinek, de azért erre is láttam példát.
2014. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem épp ideális, de nem 100%, hogy elcseszi az életét. Barátnőm így járt, 16 évesen szült. A sulit magántanulókén fejezte be, és jobban tanult, mint amúgy. Utána főiskolára is elment, azt is tök jól elvégezte, a szülei rengeteget segítettek neki(k).

A baba apjával nem maradtak együtt, a kicsi születése után másfél évvel szétmentek. Igaz, ott az is benne volt, hogy a srácban alapból is volt egy jóadag düh, mert barátnőm nem mondta el senkinek, csak akkor mikor már el se lehetett volna vetetni. Így a barátja már eleve úgy érezte, kurvä nagy szemétség, amit csinált. Jó az ő teste, meg nem zavarta volna abortuszra, de azért legalább a látszatot meghagyhatta volna, hogy közösen döntenek.

Szóval lényeg a lényeg, valahol irigylem is a csajt, mert két évvel fiatalabb nálam, van egy hét éves lánya, már dolgozik, boldog, imádja a lányát, az is őt, van 3 éve egy komoly kapcsolata, szóval mindene megvan. Én meg itt vagyok, és azon gondolkodok, hogy hát akkor most diploma után karriert építsek? De úgyis úgy állnak hozzá, hogy mindjárt szülök. Vagy szüljek? De akkor meg 2-3 éves gyerekkel ki vesz fel? Szóval ő ennyiből marha jól járt, hogy ezen már nem kell kattognia. Bár eddig eljutni biztos nem volt könnyű. Én azért nem bánom, hogy a férjemmel lesz gyerekünk a saját házunkba stb. de nem tudom rá sem azt mondani, hogy elcseszte, mert neki is minden jól alakult, bizonyos területeken még előnyben is van hozzám képest.

2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyereke apjával él,és az apa tuti kivetíti ezt a dühét a gyerekre persze, hogy elvan már cseszve.

Gyerek miatt meg pont őt sem vehetik fel mint téged, hisz neki is aktuális lehet második.

2014. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kivetíti a dühét, a gyereket szereti, az anyjával volt baja. Ezért is mentek szét. Azóta még egymással is normális a kapcsolatuk, a gyerek meg oda van az apjáért.


Mindegy, én nem mondom a tizenéveseknek, hogy essenek teherbe, meg tartsák meg, de néha azért akkor is úgy vagyok vele, hogy neki rohadtul nem ment tönkre az élete és megvan az előnye is annak, hogy így járt.

2014. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Julie S ***** válasza:
Nem abnormalis, de valoszinuleg nem fog elonyere valni (egy jo ideig).
2014. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert tanultál, és gyerek fejjel nem feküdtél össze egy férfivel, még nincs elcseszve az életed! Te csinálod jól! Menj dolgozni, és ha "csak" 28-30 évesen kezdesz bele a gyermekvállalásba, akkor sem vagy elkésve. Addig élj, dolgozz, tanulj, hogy amikor beszorulsz a gyerekeiddel, akkor ne legyen hiányérzeted, és főleg ne érezd úgy, hogy azért mert a gyerekeiddel otthon vagy és kiesel a munkából, elcseszted az életed. A barátnődnek a jelenlegi barátja is valószínű előbb-utobb szeretne gyereket....de, gondolom a barátnőd most inkább ezt későbbre tenné, és meg tudom érteni.


Amúgy én személy szerint nagyon gáznak tartom, hogy valaki 15-16 évesen szül. Mind a szülei, mind ő nincsenek a helyzet magaslatán. Egy 15 éves kislánynak nem szexuális életet kell élnie, hanem a barátnőivel hülyéskedni, tanulni, a szüleivel nagyokat beszélgetni.....

2014. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%
A mai 15-ösök már baszélgetnek nem beszélgetnek, de ha azt trszik, akkor is arról van szó, hogy neki milyen pózban volt hüvelyi orgazmusa.
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a mai 15 évesek. Annyi, hogy ma már nem titkolják annyira. Régen is megcsinálták a pajtában, meg még úgy is, hogy felügyelték őket a táncos mulatságon kisurrantak a faluháza mellé, vagy hazament az udvarló de éjszaka visszament, vagy haza se ment, mert lekéste a vonatot és hiába altatták őket külön felügyelettel, mikor mindenki aludt megoldották. Csak többnyire nem derült ki, amelyik "úgy maradt" azt gyorsan férjhez adták, mielőtt még látszott aztán annyi.
2014. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
12%
A kérdezőt le kéne szarni ha ilyenekkel barátkozik -.-
2014. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!