Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy terhes vagyok? Félek a reakciójától és fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, hetente-kéthetente találkoztunk (a nyarat együtt töltjük).

Ő New York-ban él (ott is született, az anyukája amerikai), az apukája viszont angol, ezért sokat van Londonban is.

Én pedig ingázok Anglia-Svédország-Magyarország között (magántanuló vagyok).


Tegnap kiderült, hogy terhes vagyok és fogalmam sincs, hogy mondjam meg a barátomnak. Szeretem és ő is szeret, de akkor is... Már így is elég bonyolult a kapcsolatunk és annyira össze vagyok zavarodva.

Ráadásul még itt vannak anyáék is, akikkel nem túl jó mostanában a kapcsolatom.



(A barátom 18 éves, én 17 vagyok)


2014. jún. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Előbb talán azt döntsd el, hogy mit akarsz és hogyan akarod!

Kinek a segítségére akarsz támaszkodni?

Azt avasd be először!

2014. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először a párommal beszélném meg, mivel ez elsősorban kettőnk ügye. Aztán ha döntésre jutottatok, hogy gyereketek lesz, vagy elveteted,vagy örökbe adjátok, akkor jöhetnek a szülők. 17 éves vagy, elvetetéshez is szülői beleegyezés kell. Ne húzd az időt, mert ha nem tartjátok meg, 12 hetetek van, és ebből a mensi elmaradásának napja már kb. 4 hét, és a papírmunka sem két nap.
2014. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

És még te akarsz anya lenni? Aki egy ilyen dologban sem képes magától dönteni?

Egy életről van szó. Te pedig olyan kérdést teszel fel, amit a gyerekek szoktak, amikor bukásra állnak év végén.

2014. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam anya lenni, egyáltalán nem tudom, mit akarok.

17 éves vagyok, eddigi életem legnagyobb döntése az volt, hogy kiválasztottam, milyen autót akarok.

Sosem kellett semmiben döntenem, általában megtették mások, vagy úgy intéztem, hogy szükségtelen legyen választanom.

Persze, hogy össze vagyok zavarodva, amikor az egész életem így is egy nagy káosz.

2014. jún. 19. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kommented alapján azt mondom, anyudnak mondd el minél hamarabb, hogy intézni tudjátok az abortuszt.

NAgyon butuska lány vagy te.

2014. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Márpedig itt az ideje felnőni! Kicsit hirtelen lesz, de így alakult. Ezt most NEKED kell eldöntened. A TE gyerekedről van szó, a TE testedről, a TE életed befolyásolja a döntés. Nem fog és nem is szabad senkinek sem segítenie ebben! Ez nem egy tárgy kiválasztása, és akármilyen is volt eddig az életed, ezen a ponton ez már teljesen lényegtelen. Második sorba szorultál. Az első a baba a pocakodban! Akinek TE vagy az édesanyja, ha vállalod! Higgadtan ülj le és mérlegelj, mert egy _ emberéletről _ beszélünk, nem egy új autóról.
2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 évesen autó, egyedül utazgatsz a világ másik végére? Nekem kamu kérdésnek tűnik!
2014. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy az. Túl átlátszóra sikerült, ezért se szóltak hozzá sokan. Még a kérdés kiírása alapján hihető lett volna, de az első hozzászólással mindent "elrontott".
2014. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!