Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egy baba úgy, hogy...

Miért sír egy baba úgy, hogy nem vesz 5 sec-ig levegőt, és csak utána ordít és sír?

Figyelt kérdés

Amikor hirtelen történik valami és nagyon fáj neki.

Annyira idegesít, látványra is ijesztő, meg mindig félek, hogy nem vesz tovább levegőt. Védőnő vagy valaki mondja már meg az élettani hátterét, légyszi,köszike !


2014. dec. 19. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
élettani hátteret nem tudok, de mindkét fiam csinálta 9-12 hónapos koráig...utána már nem...frászt kaptam mindig...
2014. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Affect appnoe a neve.Ha rákeresel találsz megoldást.Nem veszélyes.Fujj rá az arcára erőteljesen-vagy amilyen mértéknél látod,h

magához tér.Az én kisfiam is ilyen.Nagyon fáj a hasa és ha még éhes is mellé,és előbb pelust cserélek akkor nagyon felidegesítr ez a magát,s akkor ez a hiszti. 6 hetes

2014. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálja a babám. Az előzőnek igaza van, rá kell fújni és akkor észhez tér. Ne izgulj, van ennek durvább fajtája [link]
2014. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több baba is csinálja. A lányom 14 hónapos. Mai napig csinálja van mikor hiába fújjuk már lilul a feje.
2014. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom a mai napig csinálja(16 hós). De ő nem akkor, ha fáj neki valami, hanem, amikor hisztizik. Ha fáj neki valami, vagy megüti magát, akkor vagy nem sír, vagy "rendesen" sír. Viszont, ha valami nem úgy törtnik, ahogy szeretné. akkor jön ez a dolog. Jó sokáig bírja levegő nélkül, majd a könnymentes "álsírás".
2014. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem akkor sír/sírt így amikor nagyon megijedtek, vagy nagyon megütötték magukat és fájt nekik, vagy ha már túlhergelték magukat pl azzal hogy éhesek és nem tudtam rögtön cumisüveget nyomni a szájukba.

Én nem aggódtam soha ezen, biztos voltam benne hogy előbb-utóbb csak vesznek levegőt. Amúgy többször alkalmaztam én is azt hogy ráfújtam az arcukra.

2014. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam!
2014. dec. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!