Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikrózható plüssökkel van...

Mikrózható plüssökkel van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Milyen? Jó volt hasfájós, fülfájós... babának? Szerette? Karácsonyra adnád? 30-50cm magas maci, vagy kötött bari, mindkettő mikrós.
2014. dec. 20. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk barit 2 éve, valami magokkal van tömve. Az elmúlt 1 évben többször is fájt a füle a 6 éves fiamnak, akkor nagy hasznát vettük, a kicsinek szerencsére még nem volt rá szüksége. Szerintem nagyon aranyos, játéknak is, de ha jön egy pocak vagy fülfájás, akkor praktikusságból is jó, ha kéznél van. Szerintem jó ajándék! :)
2014. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hasfájós még mindig a 4 hónapos kisfiam, nehezen is alszik miatta és bízom benne hogy ez segítene neki és akkor már a kis barátja, akivel egy napon születtek és nagyon jóban lettünk az anyukájával, ugyanezt kapná.
2014. dec. 20. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

1.

Pocakfájásra nem próbáltam, szerencsére egyik gyerkőcöm sem volt hasfájós. Ha amúgy a meleg jót tesz neki, akkor beválhat. A legrosszabb esetben marad a "plüssjáték" funkció! :) De mivel nem romlik meg, így a későbbi évek során is lehet rá szükség (bár inkább ne legyen!).

2014. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van, nagyon szereti a lányom. A miénk egy mézeskalács figura, és amikor megvettük még az illata is olyan volt. :)

Már majdnem 4 éves a lányom, már ő kéri, hogy melegítsem meg neki a Mézit. Fülfájásra és hasfájásra is előszeretettel alkalmazza. :)

2014. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kipróbáljuk. Remélem mindkét gyerek örül majd neki:)
2014. dec. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!