Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babák éjszaka máshol...

Ha a babák éjszaka máshol alaszanak, nem otthon, tudnak aludni?

Figyelt kérdés
7 hós lesz már. Ott leszek én is vele, és minden nap ugyanolyan ütemezéssel telik majd, de nem tudom hogy este aludni fog-e, nem a kiságyában, utazóágyban. És persze idegen helyen, mert pl a maminál alszik, de ott is még csak nappal voltunk, reggeltől estig, minden hétvégén 1 napot a szüleimnél töltünk. De most nyaralnánk a kicsivel pár napot, idegen helyen.
2008. aug. 17. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem csak 3 honapos korarol van tapasztalatom. Mi kulfoldrol utaztunk haza a mamahoz es utazoagyban aludt mint a bunda 1 honapig majd visszajottunk es itthon ejszakankent sirdogalt de csak almaban nem kellett ki vennem a kisagyabol, de par nap es visszaallt. De ekkor meg kicsi volt most megyunk haza megint es akkor 7 honapos lesz szoval en sem tudom most hogy fog ra reagalni mert mar okosabb es szemlel mindent. En bizok benne hogy ha van rutin egesz napra akkor nem lesz gond.

Sok sikert nektek!!!!

2008. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél a babád mellett, hogy legyen neki ismerős-, biztos pont az idegen helyen. Az én kisfiam 2 hónapos már többször utaztunk vele, soha nem volt gond. Mindig mondogatom, hogy ne féljen ahol apa és anya van ott neki jó, ott ő biztonságban van. Nem is fél :)))
2008. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapos kora óta utazgatunk, nincs gond ezzel.
2008. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babám 6 hetesen volt nyaralni velünk, aludt éjjel gond nélkül. Az utazóágyhoz már jobb előtte szoktatni őket, az a biztos, bár lányom is akkor látta először:-)

Amúgy babája válogatja, de ha anya ott van, nem lehet gond:-)

2008. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!