Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik a cicin altattok,...

Anyukák akik a cicin altattok, az is egy evésnek számít? Nektek hogy alakul a napirendetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

én úgy altatok cicin, hogy először jól bekajál, megbüfiztetem ami mondjuk fél óra és utána visszabújunk az ágyba :) álltalában akkor már nem is szokott nyelni, van hogy elalvás után ki is folyik a tejcsi a szájából :)

2 perc cici és alszik is :)

2010. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:) 14hónapos ,fiú.Reggeli ébredéshez is szopizik fél6 körül.7körül reggelizik,utána is cicizik.Innentől indul a napunk, kimegyünk begyújtani,fát hordunk,meglátogatjuk a mamát,megetetjük a cicát,és miután bemegyünk ismét szopizik,közben altatom.Alszik egy órát,addig teszek veszek,és mikor hallom a jellegzetes ébredős mormogást bemegyek hozzá,megkínálom cicivel és vagy vissza alszik vagy megyünk folytatjuk a napunkat.Ebédelünk,utána sétálni,és boltba megyünk,mikor hazaérünk ismét szopizik,ez után játék,pakolás,teregetés,söprögetés...szóval olyan amit ketten is el tudunk végezni.Néha játék,vagy pakolás közben kéri a cicizést,de az csak pár percig tart.Este5körül vacsizunk,utána kisétálunk Apa elé.Apájával is vacsizik egyet,utána játszunk és készülődünk az alváshoz.Fürdés előtt szintén sokszor elkéri a cicit hogy cumizzon picit.Pancsi után Apukájával ül a gép előtt és zenéket hallgatnak,végül este 7-8 körül jön velem aludni.Egy matracon alszunk a földön,a nagy ágy mellett.Ilyenkor rendesen eszik,es húsz perc múlva már kibújok mellőle.Elintézem a dolgaimat,aztán megyek a nagyágyra aludni Apával.Éjjelente többször ébred,ilyenkor vissza mászok mellé,cicin vissza altatom és megyek vissza én is a helyemre.2héttel ezelőttig még mellette aludtam,de a párom vissza követelt maga mellé....szóval evésnek számít,és valami ilyesmi a napirendünk ha minden simán megy.
2010. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5-6 körül szopi. Utána 9, 12, 16, 18-kor eszünk. 20-kor megint szopi.
2010. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél 8-kor ébred,szopizik egy kicsit,majd reggelizünk.11körül szokott ujra elaludni,szopizva.2kor ebédelünk,ebéd után mindig szopizik.Délután 4-5körül ujra alszik szopival.7-kor vacsora,9kor alszik el szopival.Evésnek számit,de már szerintem nem elegendőnek.
2010. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!