Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti miben altattok?

Anyukák! Ti miben altattok?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos, eddig bodyban,talpas nadrágban és hálózsákban aludt.De sajnos már nem kapok a méretében talpas kisnadrágot, így vettem pár pizsama alsót, és vastag téli hálózsákot, de félek hogy fázni fog a kis lába.Éjjel 20-21 fok van a hálóban.
2011. nov. 13. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Tejet köcsögben, gyereket pizsiben !
2011. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a vicces választ. Hát csak pizsiben biztos nem fogom, hogy a felső éjjel a nyakáig csússzon.
2011. nov. 13. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Az en lanyom ugyan mar 23 honapos, de a zoknit soha nem turte meg a laban:-), most is leveszi, pedig jeghideg a laba. En a halozsakban nem adok semmit a labara. Ha pizsamat adok ra, akkor mindig kap egy rovidujju bodyt ala, pont azert, hogy a dereka ne fazzon. Nalunk 21-22 fok van altalaban.
2011. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos a lányom. Vagy kezeslábas pizsiben alszik (nem rugiban, mert ennek nincs lábfeje) zoknival, vagy rendes 2 részes pizsiben. Mindkettő alá adok egy bodyt. Így a 2 részesben sem fázik meg, mert nincs kint a dereka. Amúgy nem is szokott felcsúszni neki, pedig elég sokat mocorog éjjel.

Nem szokott fázni, csak ha kitakarózik. De sajna már nem viseli el a hálózsákot.

2011. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, én mindig pamut rugdalózót adok rá, születése óta abban altatom, most 21 hónapos. Alá mostanában csak egy rövid ujjú bodyt adok, mert már megy a fűtés, de az átmenetei hűvösebb napokon hosszú ujjú body volt alatta. A pizsama ( én így hívom a kezes lábas rugikat) fölött pedig hálózsák van. Takarót nem használunk, mert forgolódik, csak lerúgná. Soha nem fázik, szépen átalussza az éjszakát:)
2011. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20 hónapos.Én vettem neki rugis pizsit.És takaróval takarom.Ha kitakarózna akkor se fázik mert nincs hideg a szobánkban.
2011. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem,még adok alá bodyt is.
2011. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21 hónapos. Pizsinadrág, body, pizsifelső, polár hálózsák, pléd. Zokni nincs a lábán, éjjel kitakarózik rendszerint, 3-4 alkalommal takargatom. Hideg van éjjel, 20-21 fok.
2011. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányom, sajnos soha sem tűrte se a hálózsákot,se a zoknit a lábán.Úgyhogy vettem frottír pizsit(betűröm a derekát,így nem fázik meg),és befogtam egy felnőtt méretű paplant.Ezt legalább nem tudja olyan könnyen lerugdosni magáról.Viszont így is néha hideg a lába(ha leküzdi magáról a takarót),viszont végigalussza az éjszakákat(szerintem ha fázna,felkelne rá).

Ha vékony pizsit adok rá,akkor megy a rövid ujjú body alá,hogy a háta ne fázzon.

2011. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves,3 hónapos a kislányom,én ezekben altatom:

egy rövidújjú,vagy trikós body

rá egy picit vastagabb pulcsi

arra meg egy közepes vastagságú újjatlan hálózsák..slussz passz...

Nem tudok róla hogy fázna..ő is végig alussza az éjszakát..-hacsak nem esik le a földre a cumija,vagy az innivalója,mert akkor szól,hogy a cumi leesett.. :),de alszik is vissza

2011. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!