Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizeletet kell vennem a 7...

Vizeletet kell vennem a 7 hetes kisbabámtól, de sehogy nem sikerül, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Holnap vizeletet kell vinnem a doktornőnek a 7 hetes kislányomtól, már próbaképpen elhasználtunk 4 ilyen kis zacskó szerűséget ami direkt erre való, de nem ment :( hogy csináljam, segítsetek kérlek!
2014. dec. 21. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csináltam ilyet, szerintem két személyes művelet lehet. Ha csurgattok vizet, talán fog pisilni.
2014. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megszenvedtünk vele, mikor nekünk kellett. Az vált be, hogy felragasztottuk, de utána nem tettünk fel pelust (igen, hazárdírozás bizonyos szinten :), aztán magunkhoz öleltük függőlegesen és nézelődtünk vele az ablakban, zenére táncikáltunk, stb. A lényeg, hogy függőlegesen tartottuk pelus nélkül a következő pisiig. Kaki szerencsére ez idő alatt nem volt. Amikor pisilt, azonnal ugrottunk, és levettük róla, mert korábban ezzel megjártuk, folyton kifolyott. Majdnem két óra munka volt így is, mire pisit nyertünk, viszont legalább sikerült :) Kitartás! :)
2014. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen pici babák a hidegre pisilnek. Legalábbis z én lányom akkor pisil, ha kicsomagolom a pelusból és hűvösebb van. Próbálj meg kicsit hűvösebbet csinálni és vetkőztesd le. Talán sikerül elcsípni egy pisit.
2014. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hűvös is bevállhat, ha fürdés előtt a fiam mezitláb lelép a szőnyegről a járólapra, oda szokott pisilni. Első válaszoló voltam.
2014. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, pici babáknál működik egy reflex (?), hogy ha a gerincén lefelé valami végigsimítja, akkor vizelési ingert vált ki nála (a mi babánk már nagy volt, mikor vizeletet kellett venni, így ez nem vált be, de nálad még talán működhet).
2014. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kellett venni, pár héttel volt nagyobb. Én konkrétan vártam egy órát nem sikerült, így feltettem a pelenkázóra és addig tartottam, amíg nem sikerült. Kb. ½ órát kellett várnom.
2014. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pelenkázóra tettem , felragasztottam a zacskót aztán megitattam vízzel a babámat és pillanatokon belül pisilt.Popsikenőcs ne legyen rajra!
2014. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is rengeteg zacskót elhasználtam, mire "sikerült". Nekem is az vált be, mint fentebb, hogy megitattam/etettem, rá a zacskó, és addig nem tettem le. Se mászni, se fekvő helyzetbe, se sehogy. Addig a vállamon volt. Az volt a szerencsém, hogy elaludt, így nem ficánkolt.


Illetve nekem még a doktornő annyit mondott, hogy próbáljam úgy ráhelyezni a zacskót, hogy a tapadós részének az alja pont a kis gátjánál legyen. Bár én akárhogy próbáltam, sosem lett tökéletes...

2014. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!